AG&P přijme více než dva tisíce pracovníků

Filipínská společnost AG&P zvýší počet pracovníků, aby mohla realizovat jednu z největších modulárních stavebních zakázek na světě

Atlantic Gulf & Pacific Company (AG&P), společnost zaměřená na outsourcing průmyslových procesů (industrial process outsourcing, IPO), oznámila, že najme více než 2 000 pracovníků pro klíčové projekty v odvětví zkapalněného zemního plynu (liquefied natural gas, LNG), které bude realizovat v Rusku a Austrálii. Po úspěšném roce 2014, který přinesl jednu z největších exportních zakázek v historii Filipín, znamená pokračující zvyšování počtu pracovníků další vítězství pro místní ekonomiku.

"Společnost AG&P hraje nadále klíčovou roli při proměně Filipín na inženýrské a stavební centrum pro klíčové projekty na takových trzích, jako jsou Severní Amerika, Austrálie a Rusko. Naším cílem je využít znalosti v odvětví výroby a montáže, dodat největší moduly na zkapalňování zemního plynu, jaké kdy byly postaveny, a tím urychlit výstavbu projektů a zkrátit na minimum čas, který zbývá do zahájení komerčního provozu. Očekáváme, že během příštích tří měsíců vytvoříme tisíce pracovních míst. Při stavbě těchto složitých a úžasných modulů v našich komplexech v Batangans mimo území Manily hodláme dosáhnout nejvyšší úrovně bezpečnosti a kvality," řekl William Ottiger, předseda představenstva společnosti AG&P. Pracovníci z Filipín dostanou příležitost získat dovednosti, odborné vzdělání a praktické zkušenosti, a zároveň významně přispět k místní ekonomice," řekl Ottiger.

AG&P má největší výrobní komplexy v jihovýchodní Asii, s rozlohou více než 1,5 milionu čtverečních metrů a roční výrobní kapacitu 75 000 tun. Firma se v posledních pěti letech rychle rozrostla ze tří set na více než šest tisíc pracovníků. AG&P dodává modulární stavby a služby podpory projektů pro suchozemské i námořní projekty v odvětví zpracování ropy a zemního plynu, těžby, energetiky a průmyslové infrastruktury.

"AG&P se agresivně rozvíjí. Naléhavě potřebujeme stovky svářečů konstrukcí pro svářecí metody 2G / 3G / 4G SMAW, 6G SMAW, FCAW, spoustu inspektorů kvality, konstruktérů, potrubářů, inženýrů, dále montéry konstrukcí, elektrotechniky (zakončovací členy), techniky a kontrolory pro podrobné rozpracování projektů a instalací, terénní a projektové inženýry, zkušené projektové manažery a bezpečnostní personál. Nepřetržitě zpracováváme žádosti od místních i zahraničních kandidátů o okamžité přijetí," řekla Cecile Batalia, viceprezidentka pro lidské zdroje.

Dále dodala: "Za tento významný milník pro naši firmu vděčíme dvěma na sobě nezávislým událostem, ke kterým došlo téměř současně. Získali jsme jednu z největších exportních zakázek v historii Filipín. Současně klesají světové ceny ropy, a projekty po celém světě se ruší. Řemeslníci, techničtí odborníci a inženýři pracující v zahraničí hledí směrem k Filipínám. AG&P nabízí filipínským pracovníkům okamžitou šanci vrátit se zpět do své země, získat práci, budovat svou kariéru, využívat firemní balíčky a výhody. Mohou využít jedinečnou příležitost vrátit se domů a pracovat v AG&P, jedné z největších světových společností v odvětví LNG. Mohou tak být se svými blízkými a společně pracovat pro národní zájmy a zajistit budoucnost svých dětí."

# # #

Další informace najdete na webové stránce společnosti AG&P na adrese www.agp.ph.

Kontakty

AG&P

Anupam Ahuja, +91-9930-994-864

anupam.ahuja@agp.ph

nebo

Burson-Marsteller pro AG&P

Lauren Fellows, +61-02-9928-1531

Lauren.Fellowes@bm.com

Zdroj: AG&P

Tuto tiskovou zprávu najdete online na adrese:

http://www.businesswire.com/news/home/20150303005479/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Filipíny-energie-plyn-průmysl-AG&P

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.