Špičková technologie IDOL 3 hýbe světem chytrých telefonů

Chytrý telefon IDOL 3 společnosti ALCATEL ONETOUCH je vybaven nejlepšími komponentami a softwarem ve své třídě. Tyto komponenty a software byly vyvinuty ve spolupráci s partnery, kteří jsou lídry ve svých oborech. Oceňovaný zvuk JBL se dvěma čelními reproduktory a technologie Clari-Fi . Technologie Technicolor Color Enhance. Zadní fotoaparát 13 Mpx se snímačem příští generace. Další exkluzivní funkce: telefon IDOL 3 je plně reverzibilní, takže jej uživatelé mohou držet vzhůru nohama, a uživatelské rozhraní IDOL 3 se automaticky přizpůsobí.

Fotografie - http://photos.prnewswire.com/prnh/20150223/177053

Fotografie - http://photos.prnewswire.com/prnh/20150223/177142

Logo - http://photos.prnewswire.com/prnh/20140829/141418

Zvýšení hlasitosti

Improvizovaná plážová párty. Posezení s přáteli v parku. Patro bez nábytku. Chcete být hlasití? IDOL 3 je vybaven oceňovaným zvukem JBL šitým na míru a technologií Clari-Fi, takže uživatelé mají výkon profesionálních hi-fi audio komponent ve svých rukou, a mohou přehrávat vlastní hudbu nebo streamovat skladby na rozhlasových vlnách. Dva (ano, dva) přední reproduktory poskytují 3D prostorový zvukový zážitek. S hudební aplikací ONETOUCH MIX mohou milovníci hudby mixovat skladby sami nebo pomocí aplikace, a to pomocí stažených nebo online melodií. IDOL 3 je připraven na párty. Kdykoliv. Kdekoliv.

Udělej svůj nejlepší snímek

Kluby v centru města. Pouliční scény v noci. Domácí posezení s přáteli.

IDOL 3 vás vyfotí. Zadní fotoaparát s vysokým rozlišením 13 Mpx a velkým otvorem pro nízké hladiny osvětlení. Přední fotoaparát s širokým pozorovacím úhlem (84 stupňů) pro vlastní snímky (selfies) celé party. Software pro rychlé zaměření tváří (Fast Face Focus) detekuje obličeje do 0,26 sekundy. Ostré video v reálném čase Sharp HDR, 30 snímků za sekundu. Automatická detekce scény upravuje kontrast, expozici a barvy. Tím se zajistí nejlepší záběr pokaždé a za všech okolností.

Nyní vidím jasně

Zkontrolujte skóre. Přečtěte si tuto textovou zprávu. Není třeba šilhat, ani za jasného slunečního světla. Technologie Technicolor Color Enhance zajišťuje vynikající barevné rendrování. Displej s vysokým rozlišením umožňuje uživatelům dokonalou viditelnost ze všech úhlů. Zvýšená svítivost poskytuje křišťálově čistou čitelnost i venku za jasného slunečního světla. To je dvojnásobná výhoda.

Pohněte svým světem

Kromě toho IDOL 3 funguje i vzhůru nohama. Rozhraní se vždy samo upraví. Dokonce i když do něj kopnete. Nebo když se přehrabujete v kabelce plné make-upů a papírů z práce.

Telefon můžete zvednout jakkoli. Skutečně: je plně reverzibilní. Přijímejte hovory, surfujte po webu, fotografujte a mixujte hudbu ve správné poloze i vzhůru nohama. Bez ohledu na to, kterým směrem uživatel míří, displej se vždy dívá přímo na něho.

Technologické vrstvy

Ultra-tenký smartphone je k dispozici ve dvou velikostech, 4,7" a 5,5". Je vybaven duálními hi-fi reproduktory, zadní kamerou 13 Mpx, velkým otvorem pro fotografování za zhoršených světelných podmínek a senzorem, který umožňuje bleskovou odezvu fotoaparátu. Model 4,7" má čtyřjádrový procesor a HD displej. Model 5,5" má osmijádrový procesor a displej s plným HD rozlišením. Oba modely umožňují připojení 4G LTE. Oba modely běží na systému Android L. IDOL 3 má symetrický design umožňující úplnou reverzibilitu.

Tři otázky pro Francoise Chambona, ředitele inovační laboratoře ve společnosti ALCATEL ONETOUCH

1. Má IDOL 3 nějakou funkci, na kterou byste chtěl upozornit?

Dnes používáme naše chytré telefony jako fotoaparáty. Když chceme zvěčnit nejdůležitější okamžiky našich životů, bereme do ruky naše chytré telefony, aniž bychom o tom přemýšleli. To je důvod, proč považujeme za důležité nabízet integrovaný fotoaparát schopný rychlého zaostření, a to zejména při focení lidí, kteří se neustále pohybují. Proto jsme ve spolupráci se společností FotoNation vytvořili funkci Fast Face Focus, která umožňuje detekci obličeje za pouhých 0,26 sekund. Nyní můžete pořizovat skvělé snímky v jakékoliv situaci.

2. Říká se, že IDOL 3 představí nejnovější modernizaci v oblasti zvuku.

Přesně tak. Úplně jsme přepracovali přehrávač hudby telefonu IDOL, aby byl zábavnější. Je vybaven špičkovými streamingovými službami a umožňuje uživatelům mixovat svou hudbu ručně nebo automaticky. Kromě toho, přední stereo reproduktory poskytují díky nejmodernějšímu čipu skutečný a přirozený zvuk. Začlenili jsme technologii Clari-Fi společnosti Harman, která koriguje digitálně komprimovanou hudbu a 3D zvuk, který je ideální pro sledování filmů.

3. ALCATEL ONETOUCH je značka, která zpřístupňuje inovace všem. Můžete nám dát nějaké konkrétní příklady?

Ano. Jedna z nejzajímavějších věcí, které jsme v poslední době zavedli, je oceněná technologie WATCH, krásně navržené, multifunkční inteligentní hodiny, jejichž cena je zlomkem ceny srovnatelných produktů. Kromě toho, naše nízkonákladová řada chytrých telefonů PIXI zpřístupňuje připojení 4G široké základně, a nabízí výběr ze tří operačních systémů.

Tři otázky pro CW Parka, globálního ředitele pro design společnosti ALCATEL ONETOUCH

1. Kde jste získal inspiraci pro tento chytrý telefon?

Přišlo to ze starostí, které máme všichni v našem každodenním životě. Ať už nakupujeme v supermarketu, jezdíme na kole nebo přenášíme spisy v kanceláři, máme často plné ruce. Když zazvoní telefon, obvykle nemáme mnoho času na odpověď. V okamžiku, kdy si uvolníme ruce, nebo v naší tašce najdeme správný způsob, jak zvednout telefon, bývá už příliš pozdě.

Tak jsem přišel na myšlenku, že by se chytrý telefon měl dát zvednout v obou směrech. IDOL 3 funguje dokonce i vzhůru nohama.

2. Jaký je celkový design telefonu?

Možnost používat telefon vzhůru nohama vyžaduje, aby byl dokonale symetrický. Proto jsme vynaložili hodně úsilí při navrhování konstrukce pro volnou orientaci se dvěma předními reproduktory. Věnovali jsme pozornost nejmenším detailům. Například elegantní obal, představující broušený kovový rám s dvoubarevným efektem diamantového řezu je ve svém odvětví jedinečný.

3. Jak se vám pracuje s vaším návrhářským studiem?

Náš tým designérů se rychle rozšiřuje - máme celou skupinu mladých a nadšených návrhářů. Naši návrháři se inspirují vším, co se kolem nich děje, například v oblasti hudby, filmu i automobilového průmyslu.

Tři otázky pro Williama Dowie, ředitele portfolia společnosti ALCATEL ONETOUCH

1. Co znamená uvedení tohoto chytrého telefonu pro společnost ALCATEL ONETOUCH?

Je to smartphone, který ukazuje, že jsme schopni našim zákazníkům poskytovat ty nejlepší zkušenosti. IDOL 3 je špičkový smartphone, který osloví celý svět. Očekáváme vysoké prodeje. Je to ideální produkt prokazující hodnotu našich výrobků a ukázka toho nejlepšího od značky ALCATEL ONETOUCH.

Na druhou stranu je to také náš první celosvětový start. Věnovali jsme hodně úsilí synchronizaci všech náležitostí, od dostupnosti produktu přes marketingový přístup až po reklamu. Tento smartphone bude odeslán prostřednictvím mnoha hlavních dopravců a prodejců do celého světa.

2. Jak byste srovnal IDOL 3 s konkurencí?

Myslím, že IDOL 3 je nejlepší ve své kategorii - zejména když se podíváte na všechny funkce (zvuk JBL a technologie Technicolor Color Enhance), jeho rozsáhlé inovace (funkce Fast Face Focus, reverzibilita) a design. Je to chytrý telefon, který můžete hrdě ukázat svým přátelům.

3. Co dělá tento chytrý telefon výjimečným?

IDOL 3 poskytuje masám prvotřídní zážitek. Ihned po vybalení z krabice je naplněn vašimi oblíbenými aplikacemi a obsahem. Milovníkům hudby nabídne výsledky naší spolupráce se společnostmi Rdio a Deezer.

Dan Dery, vedoucí manažer marketingu společnosti ALCATEL ONETOUCH:

"Když jsme navrhovali nový IDOL 3, nedrželi jsme se zpátky. Špičkové funkce jdou ruku v ruce s posledním vývojem v odvětví a určují nový standard výkonu."

Manuele Wahl, vedoucí viceprezident pro licencování technologií a obchodních značek společnosti Technicolor:

"Máme 100 let zkušeností s inovacemi v oblasti barev a obrazu. Technologie Technicolor Color Enhance poskytuje chytrému telefonu IDOL 3 živé barvy jako v kině, přímo ve vlastních rukách, doma i na cestách. Snímky a video, které uživatel pořídí, budou z jakéhokoliv úhlu a při jakémkoliv osvětlení vždy ohromující."

Raj Talluri, vedoucí viceprezident produktového řízení ve společnosti Qualcomm Technologies, Inc:

"Jsme velmi nadšeni uvedením telefonu IDOL 3 vybaveným procesorem Qualcomm Snapdragon 615. Procesor Snapdragon 615 je navržen tak, aby poskytoval výjimečnou kombinaci velkého uživatelského komfortu a silného výkonu 64-bitového procesoru, neuvěřitelně rychlého připojení 4G LTE, ostrého videa a dlouhé životnosti baterie. Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat se společností ALCATEL ONETOUCH a přinést široké škále uživatelů telefonu IDOL 3 bohaté mobilní zážitky s procesorem Snapdragon."

Michael Mauser, prezident oddělení životního stylu společnosti HARMAN:

"Stále více lidí poslouchá svou oblíbenou hudbu prostřednictvím komprimovaných hudebních souborů ve svém mobilním telefonu. U nás v JBL chceme, aby kvalita hudby byla taková, jakou umělec zamýšlel. Technologie Clari-Fi společnosti Harman automaticky obnovuje kvalitu zvuku komprimovaných souborů. Nový IDOL 3 je vybaven oceněným zvukem JBL audio s technologií Clari-Fi. Nyní poskytuje posluchačům nejlepší možnou kvalitu zvuku."

Zastavte se u našeho stánku na veletrhu Mobile World Congress v Hale 6, Ulička C.

ANIMOVANÁ TISKOVÁ ZPRÁVA O TELEFONU IDOL 3: http://www.alcatelonetouch.com/contents/download/quickuserguide/IDOL3_RELEASE.pdf

TISKOVÉ CENTRUM:

http://www.alcatelonetouch.com/global-en/news/pressroom.html

Kontakty pro média

Fran Tam -- ALCATEL ONETOUCH

+852-3180-2831 -- fran.tam@tcl.com

Codi Dugas -- Ogilvy, Vztahy s veřejností

+33-1-5367-1291 -- codi.dugas@ogilvy.com

O společnosti ALCATEL ONETOUCH

ALCATEL ONETOUCH je jednoduchý, nečekaný, praktický, drzý a pestrý. Věříme, že technologie není inteligentní tím, co dělá, ale co s ní můžete dělat vy.

ALCATEL ONETOUCH je značka v rámci mezinárodní multikulturní společnosti TCL Communication, která navrhuje, vyvíjí a prodává celosvětově rostoucí řadu mobilních a internetových zařízení. TCL Communication je veřejně obchodovaná společnost kótovaná na burze Hong Kong Stock Exchange (2618.HK) a součást TCL Corporation jedné z největších spotřebitelských elektronických společností na světě.

Další informace najdete na stránkách www.alcatelonetouch.com

Klíčová slova Španělsko-komunikace-trh-ALCATEL ONETOUCH

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.