Společnosti AirStrip a Telenatal uvádí na trh systém pro monitorování matky a plodu Sense4Baby v Evropě

Společnost Telenatal podpoří distribuci systému Sense4Baby společnosti AirStrip ve 13 zemích, včetně Nizozemí, Francie, Německa, Itálie a Turecka.

Jednička v oblasti mobilní součinnosti společnost AirStrip® a firma Telenatal® oznámily, že navázaly strategickou spolupráci za účelem zahájení distribuce bezdrátového systému pro monitorování matky a plodu společnosti AirStrip Sense4Baby ve 13 evropských zemích. Systém Sense4Baby se používá pro dálkové monitorování matky a plodu včetně vysoce rizikových těhotenství. Monitorovací systém získal od Evropské komise značku CE v roce 2013, aby mohl být uveden na trh i ve vzdálených oblastech a pro individuální použití.

Logo - http://photos.prnewswire.com/prnh/20150130/172633LOGO

Firmy AirStrip a Telenatal zajistí dostupnost systému Sense4Baby v Nizozemí, Rakousku, Belgii, Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Lucembursku, Norsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a Turecku. Společnost Telenatal, založená v roce 2007, se snaží poskytovat další možnosti péče ženám, které čelí zvýšenému riziku v průběhu těhotenství.

"Usilujeme o to, abychom pomohli těhotným pacientkám cítit se co nejpohodlněji a zároveň jim zajistit co nejkvalitnější péči kdykoli," řekl generální ředitel společnosti Telenatal Marco van Elst. Společnost AirStrip a systém Sense4Baby umožňují dálkové monitorování, které si mohou nastávající maminky snadno provádět i doma. Zdravotničtí profesionálové mají možnost dálkově monitorovat a mít přístup k údajům kdekoli a kdykoli. Společnost AirStrip je zavedená jednička v oblasti mobilního monitorování a těšíme se na to, že zpřístupníme systém Sense4Baby pacientům i lékařům."

"Společnost AirStrip dlouhodobě usiluje o zdraví a bezpečnost matky a plodu. Systém Sense4Baby nám umožňuje rozšířit součinnost a mobilitu mimo nemocnice a zajistit lepší výsledky, bezpečnost a pohodlí," řekl prezident společnosti AirStrip MUDr. Matt Patterson. "Zájem o systém Sense4Baby ze zahraničí je enormní. Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s firmou Telenatal, abychom mohli začít uspokojovat poptávku po celé Evropě."

Společnost AirStrip získala aktiva Sense4Baby, Inc. v roce 2014. Od americké Komise pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) obdržela souhlas podle paragrafu 510(k) pro dálkové použití zdravotnickými profesionály a v současné době probíhá jednání o souhlasu s individuálním použitím.

Odkaz na Tweet: . @AirStripmHealth and Telenatal partner to launch #Sense4Baby in 13 European countries http://bit.ly/12a91UT

O společnosti AirStrip

Společnost AirStrip® (www.airstrip.com) poskytuje kompletní diagnostická klinická mobilní řešení, která umožňují lékařům zlepšovat zdraví jednotlivců i celé populace. Díky hlubokým klinickým zkušenostem a silným kořenům v oblasti mobilních technologií a integrace dat pomáhá společnost AirStrip zdokonalovat přední zdravotnické systémy na celém světě v souladu s tím, jak se průmysl velkou rychlostí rozvíjí. Společnost AirStrip má centrálu v texaském městě San Antonio v USA a umožňuje zdravotnickým systémům odblokovat plný potenciál stávajících technologických investic prostřednictvím kompletních mobilních řešení, která umožňují přístup k nejdůležitějším údajům o pacientech v celé šíři zdravotnické péče. Mezi investory společnosti AirStrip jsou zastoupeny firmy Dignity Health, St. Joseph Health, Zdravotní investiční fond Garyho a Mary Westových (Gary and Mary West Health Investment Fund), Sequoia Capital, Qualcomm, Inc., Leerink Partners, Hospital Corporation of America (HCA) a společnost Wellcome Trust. Základna klientů společnosti AirStrip zahrnuje společnosti HCA, Texas Health Resources, Tenet Healthcare, Dignity Health, St. Joseph Health a Ardent Health Services.

Informace o společnosti AirStrip naleznete na odkazech :

•Blog: www.MobileHealthMatters.com

•Twitter: @AirStripmHealth

•LinkedIn: www.linkedin.com/AirStrip

AirStrip - Kontakt pro média

Chris Lato

Tel : +1.608.219.7231

Email : chrislato@airstrip.com

Siobhan Nguyen

Tel : +1.617.986.5784

Email : Siobhan_Nguyen@lpp.com

Klíčová slova USA-Nizozemsko-zdraví-trh-technologie-AirStrip

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.