Lenka Náhlovská novou vedoucí oddělení prodeje letů společnosti ABS Jets

Česká společnost ABS Jets, leader na trhu soukromé letecké dopravy ve střední a východní Evropě, oznamuje jmenování Lenky Náhlovské do pozice vedoucí oddělení prodeje letů. K obsazení nově vytvořené pozice dochází díky rozšiřování týmu zodpovědného za prodej letů.

Mezi hlavní zodpovědnosti Lenky Náhlovské v nové pozici bude patřit zejména vedení týmu zajišťujícího prodej volné kapacity letadel flotily ABS Jets, vyhledávání optimálních možností privátní letecké dopravy dle požadavků klienta, analýzy trhu a reporting vedení společnosti.

Lenka Náhlovská působí ve společnosti ABS Jets již od roku 2004. Tři roky zastávala pozici dispečerky letového provozu, následující dva roky pak tým dispečerů vedla. Posledních pět let strávila na mateřské dovolené.

"Jmenováním Lenky Náhlovské do nové pozice leadera prodejního týmu reagujeme na rostoucí poptávku po našich službách a s ní spojené rozšiřování našeho prodejního oddělení. Lenka osvědčila své kvality a loajalitu v hektických časech, kdy do naší flotily přibývalo každým rokem nejméně jedno nové letadlo. Své bohaté zkušenosti z operativy při plánování letů teď bude moci využít při vedení prodejního týmu," říká Vladimír Peták, generální ředitel ABS Jets.

Ing. Lenka Náhlovská (34) vystudovala obor letecká doprava na Fakultě provozu a ekonomiky dopravy a spojů na Žilinské univerzitě. Diplomovou práci pak zpracovávala během své čtvrtletní stáže v organizaci Eurocontrol CRDS v Budapešti, která se zabývá výzkumem a simulacemi procesů řízení letového provozu.

Svět létání si Lenka Náhlovská zamilovala již v dětství a o kariéře v tomto atraktivním oboru snila odjakživa. Původně plánovala kariéru řídícího letového provozu na letišti v Praze. Během výběrového řízení ale dostala nabídku pracovat jako dispečer letového provozu v ABS Jets, přijala ji a od té doby zůstala společnosti věrná.

Lenka Náhlovská je vdaná a s manželem vychovává 2 malé děti. Mezi své koníčky řadí kromě rodiny také kulturu (zejména literaturu a film) a cestování. Vedle angličtiny ovládá i základy němčiny a francouzštiny. Své zkušenosti z praxe umí předávat dál - externě například přednášela na své domovské fakultě na Žilinské univerzitě.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Antonia Lukačínová, MEDIA Tribune s.r.o.

Tel: +420 777 959 999

e-mail: antonia@media-tribune.com

O ABS Jets:

ABS Jets je jednou z nejvýznamnějších společností v oboru soukromé letecké dopravy nejen v České republice a na Slovensku, ale v celé Evropě. Založena byla v roce 2004, od té doby poskytuje své služby po celém světě, a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu. V současné době má své základny v Praze a Bratislavě. ABS Jets zaměstnává 200 vysoce kvalifikovaných odborníků a je členem profesních asociací EBAA, NBAA a RUBAA.

Společnost ABS Jets je držitelem řady prestižních ocenění, mezi které patří např. "Nejlepší letecká společnost v oblasti business aviation za rok 2009". V roce 2011 se ABS Jets umístila na základě sektorové analýzy společnosti ČEKIA umístila mezi TOP 7 společnostmi v sektoru Doprava&Logistika v České republice a získala cenu ČEKIA Stability Award s nejvyšším ratingovým hodnocením AAA. V témže roce se společnost ABS Jets umístila v mezinárodním žebříčku mezi The Fast50 - 50ti na světě nejrychleji rostoucích společností podle studie magazínu The New Europe. V roce 2013 získala od asociace NBAA( National Business Aviation Association) cenu Commercial Flying Safety Award za 9 let a 21.177 letových hodin bez jakékoliv nehody nebo poškození zavazadel či zranění osob.

ABS Jets poskytuje následující služby:

- provozování letadel

- údržba letadel, opravy a renovace

- FBO & Executive handling

- charterování letů & brokerage- plánování letů a podpora (EASA licence)

- poradenské služby

- travel management

- prodej letadel (autorizovaný prodejce společnosti Embraer)

Více na www.absjets.com

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-letectví-služby-personální-firmy-ABS Jets

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.