ALCATEL ONETOUCH představuje novou řadu chytrých hodinek

ALCATEL ONETOUCH WATCH (PRNewsFoto/ALCATEL ONETOUCH)

HODINKY: ALCATEL ONETOUCH představuje novou řadu chytrých hodinek pro každého, se špičkovým designem a příznivou cenou

- Tenké kvalitní chytré hodinky v různém provedení, které uspokojí každého

- Snímače a aplikace, které uživatelům umožňují sledování své aktivity během dne

- Připojení k chytrým telefonům s operačními systémy Android a iOS pro ovládání a poslech hudby, stahování zpráv a mnoho dalších funkcí

- Dlouhá životnost baterie a zabudovaný USB konektor pro snadné nabíjení

Vypadají a nosí se jako hodinky, ale jsou o moc chytřejší. ALCATEL ONETOUCH představuje novou řadu chytrých HODINEK, které vynikají špičkovým a elegantním designem za velmi příznivou cenu. Firma ALCATEL ONETOUCH se nespokojila jen s vytvořením hodinek nabitých nejmodernějšími technologiemi a s jejich zpřístupněním široké veřejnosti. Společnost využila své zkušenosti s designem, aby vytvořila hodinky, které vypadají jako tradiční za cenu, která představuje zlomek ceny konkurenčních produktů.

Fotografie - http://photos.prnewswire.com/prnh/20141231/166519

Fotografie - http://photos.prnewswire.com/prnh/20141231/166520

Logo - http://photos.prnewswire.com/prnh/20140829/141418

"Má se to nosit, takže jsme chtěli vytvořit něco, co bude nosit radost," řekl marketingový ředitel ALCATEL ONETOUCH, Dan Dery. "Ciferník i pásek jsou velmi tenké, podobně jako u běžných hodinek, ale přesto se v hodinkách skrývá řada chytrých funkcí."

Hodinky jsou k dispozici v několika provedeních - sportovní provedení v tmavě červené/vulkánově černé, bílé provedení pro ženy, klasické provedení v chromově/tmavě šedé či elegantní kovově bílé provedení. ALCATEL ONETOUCH používá k výrobě hodinek kvalitní materiály, jako jsou leštěný chrom, pryskyřičný pásek s mikrotexturami nebo bílou nerezovou ocel. Díky pestrým možnostem výběru povrchové úpravy tak společnost vytvořila hodinky, které se budou líbit jak ženám, tak mužům, přesně v duchu své strategie prodávat a vyrábět produkt, uspokojující potřeby všech zákazníků.

Kromě možnosti výběru povrchové úpravy a stylu jsou hodinky také vybaveny řadou funkcí pro sledování denní tělesné aktivity a dají se prostřednictvím Bluetooth připojit k chytrým telefonům s operačními systémy Android a iOS.

Monitorování pohybové aktivity uživatele

Hodinky jsou doslova nabité různými snímači. Snímač srdečního tepu je diskrétně schován pod ciferníkem. Kromě něj hodinky obsahují měřič rychlosti, gyroskop, měřič nadmořské výšky a elektronický kompas.

Hodinky uživatelům umožňují sledovat jejich spánkový cyklus, měřit vzdálenost, počet kroků a množství spálených kalorií. Uživatelé mohou prostřednictvím hodinek sledovat plnění svých cvičebních cílů a sledovat svou fyzickou aktivitu.

Dálkové ovládání multimédií a zprávy z telefonu

Pokud jsou chytré hodinky připojeny k chytrému telefonu, zobrazují se uživateli na ciferníku informace o voláních, zprávy ze sociálních sítí a pokud se uživatel příliš vzdálí od svého mobilního telefonu, hodinky začnou vibrovat.

Aktivovat dálkové ovládání multimédií je možné dotykem na obrazovku hodinek. Uživatelé tak mohou na chytrém mobilním telefonu ovládat hudbu, fotit či spustit zazvonění telefonu pro jeho snazší lokalizaci. Hodinky vlastně fungují jako dálkové ovládání k telefonu.

Snadnost používání je zabudována uvnitř

Hodinky jsou kompatibilní s chytrými telefony značky ALCATEL ONETOUCH, konkrétně s řadami HERO, IDOL a POP a také s jakýmkoli chytrým mobilním telefonem s operačním systémem Android ve verzi 4.3 nebo vyšší nebo iOS ve verzi 7 nebo vyšší. Hodinky jsou prachotěsné, vodotěsné a vynikají dlouhou životností baterie.

Když mluvíme o baterii, tak hodinky jsou vybaveny chytrou USB nabíječkou, která je integrována do pásku pro co nejpohodlnější používání. ALCATEL ONETOUCH nabízí tyto krásné hodinky s řadou moderních funkcí za velmi příznivou cenu a naplňuje tak své poslání zpřístupňovat nejmodernější technologie všem.

Zastavte se u našeho stánku číslo 9829 na mezinárodním veletrhu CES.

Technická specifikace

Tloušťka ciferníku: 10,5 mm

Průměr ciferníku: 41,8 mm

Tloušťka pásku: 3,5 mm

Šířka pásku: 20 mm

-------------------------

DISPLEJ 1.22", 262K

-------------------------

KONEKTIVITA Bluetooth 4.0

-------------------------

Procesor STM429

-------------------------

Baterie 210mAh

Vydrží 2-5 dní

Doba nabíjení asi 1 hodina.

-------------------------

Rychloměr

Gyroskop

Měřič nadmořské výšky

Snímač srdeční frekvence

Elektronický kompas

Technologie NFC

Vibrační strojek

Vodotěsnost IP67

-------------------------

Kompatibilní s operačním systémem Android verze 4.3 nebo vyšší a s operačním systémem iOS verze 7 a vyšší

HERO 2

IDOL X+

IDOL 2 MINI

IDOL 2

řada POP D

řada POP S

řada POP M

-------------------------

Kontakt pro média

Fran Tam - ALCATEL ONETOUCH - Celý svět

+852 3180 2831 - fran.tam@tcl.com

Jason Gerdon - ALCATEL ONETOUCH - Severní Amerika +1 949 245 9913 - jason.gerdon@alcatelonetouch.com

Codi Dugas - Ogilvy Public Relations

+33 1 53 67 12 91 - codi.dugas@ogilvy.com

O společnosti ALCATEL ONETOUCH

Značka ALCATEL ONETOUCH je jednoduchá, nečekaná, pragmatická, rozverná a barevná. Věříme, že technologie může být chytrá jenom tehdy, když vám umožní ukázat co je ve vás samotných a nikoli co je v samotné technologii.

ALCATEL ONETOUCH je značka patřící pod křídla společnosti TCL Communication, nadnárodní multikulturní firmy, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem stále rostoucí řady mobilních a internetových zařízení. TCL Communication je kótována na burzovním trhu Hong Kong Stock Exchange (2618.HK) a je součástí společnosti TCL Corporation, jedné z největších firem na světě v oblasti spotřební elektroniky.

Mít ALCATEL ONETOUCH je CHYTRÉ ROZHODNUTÍ.

Další informace najdete na webových stránkách www.alcatelonetouch.com.

Klíčová slova Čína-komunikace-ALCATEL ONETOUCH

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.