ALCATEL ONETOUCH na veletrhu CES 2015

ALCATEL ONETOUCH WATCH (PRNewsFoto/ALCATEL ONETOUCH)

ALCATEL ONETOUCH WATCH (PRNewsFoto/ALCATEL ONETOUCH)

ALCATEL ONETOUCH na veletrhu CES 2015: Otevření přístupu k nejmodernějším technologiím pro všechny

- připojení 4G LTE nyní k dispozici všem

- Chytré telefony se systémem OS-agnostic podporují Firefox, Windows i Android

- Hodinky ALCATEL ONETOUCH WATCH představují zcela novou kategorii chytrých hodinek

- Díky jedinečné interaktivní hře založené na běhu barev stánek firmy ALCATEL ONETOUCH opravdu nepřehlédnete

ALCATEL ONETOUCH, jedna z největších světových značek v oblasti chytrých telefonů, představí na veletrhu CES řadu novinek a naplňuje tak svojí strategii umožňovat všem zákazníkům přístup k nejnovějším technologickým inovacím.

Fotografie - http://photos.prnewswire.com/prnh/20141231/166521

Logo - http://photos.prnewswire.com/prnh/20140829/141418

Nové chytré telefony PIXI zpřístupňují mobilní internet všem, a to díky moderní platformě OS-agnostic. Tento přístroj podporuje Firefox, Windows i Android a nabízí tak všem zákazníkům neuvěřitelnou flexibilitu. A navíc? Nové HODINKY za skvělou cenu představují zcela novou kategorii dostupných chytrých hodinek.

4G LTE za dostupnou cenu

Značka ALCATEL ONETOUCH na veletrhu CES vůbec poprvé představí novou řadu cenově dostupných chytrých mobilních telefonů řady PIXI 3, která zahrnuje modely s displejem od velikosti 3,5 palce, které se pohodlně vejdou do kapsy, až po větší 5 palcové displeje. Přístroje řady PIXI 3 s velikostí displeje 4, 4.5 a 5 palců podporují jak technologii 3G, tak 4G LTE. Přístroj řady PIXI 3 s velikostí displeje 3.5 palce pak podporuje jen technologii 3G. Nová řada telefonů PIXI 3 pak vyniká snadným ovládáním a možností nastavení a je vybavena těmi nejžádanějšími a nejoblíbenějšími aplikacemi.

Platforma OS-agnostic - podpora Firefox, Windows i Android

Řada telefonů PIXI 3 tak vůbec poprvé nabízí telefony této značky s podporou sítě 4G a jedná se také vůbec o první telefony s podporou všech tří hlavních operačních systémů: Firefox, Windows a Android.

"Naši uživatelé nechtějí komplikované a složité systémy -- chtějí něco, co znají ze svého pracovního prostředí v kanceláři a chtějí to mít i na chytrém telefonu," řekl ředitel marketingu značky ALCATEL ONETOUCH, Dan Dery.

A také potřebují sdílení a integraci informací a dat napříč jednotlivými zařízeními, od chytrých telefonů až po osobní počítače. Přístroje řady PIXI 3 nabízí uživatelům jednoduchost používání a jistotu, že stejný systém mohou používat doma, v kanceláři i na cestách. Díky platformě OS-agnostic, na které přístroje řady PIXI 3 běží, tak značka ALCATEL ONETOUCH svým zákazníkům nabízí možnost výběru operačního systému. Tato strategie navazuje na spolupráci, kterou firma zahájila v loňském roce s firmou Mozilla, kdy zákazníkům nabídla její operační systém Firefox OS na svých chytrých telefonech značky FIRE.

Chytré hodinky za chytrou cenu

Vypadají jako hodinky a máte pocit, jako byste nosili hodinky, ale jsou mnohem chytřejší. ALCATEL ONETOUCH představuje novou řadu chytrých hodinek, které vynikají špičkovým a elegantním designem za velmi příznivou cenu. Díky těmto hodinkám firma ALCATEL ONETOUCH vytvořila zcela nový tržní segment cenově dostupných chytrých hodinek.

Firma při jejich návrhu využila zkušenosti s návrhem kompaktních produktů s kvalitní povrchovou úpravou, které splňují požadavky všech zákazníků, kteří chtějí získat špičkové chytré hodinky, vypadající jako ty běžné, a za cenu, která představuje zlomek ceny konkurenčních produktů.

Hodinky jsou k dispozici v řadě různých provedení a stylů a jsou vybaveny snímači a aplikacemi, které umožňují uživatelům sledovat svou denní aktivitu a díky synchronizaci a připojení k chytrým telefonům uživatelům umožňují poslech hudby, pořizování fotografií, přijímání zpráv a mnoho dalších věcí.

Barevný běh: Interaktivní stánek značky ALCATEL ONETOUCH

Na veletrhu CES budou mít zákazníci společnosti ALCATEL ONETOUCH nejen možnost vyzkoušet si na stánku nové produkty, ale také se přímo zapojit do jednotlivých aktivit, díky interaktivnímu běžeckému závodu s názvem Color Run (Barevný běh). Color Run je pětikilometrový běžecký závod, na kterém jsou běžci po každém kilometru poléváni jinou barvou. V této virtuální variantě bude na zdi promítáno video, kde se bude krajina promítat rychlostí synchronizovanou s rychlostí běžce. Hráči budou na obrázky protihráčů moci házet barevný písek a získávat tak body. Na obrazovce se také budou zobrazovat čtyři různé funkce nových chytrých hodinek.

Zastavte se u našeho stánku číslo 9829 na mezinárodním veletrhu CES.

Kontakt pro média

Fran Tam - ALCATEL ONETOUCH - Celý svět

+852 3180 2831 - fran.tam@tcl.com

Jason Gerdon - ALCATEL ONETOUCH - Severní Amerika

+1 949 245 9913 - jason.gerdon@alcatelonetouch.com

Codi Dugas - Ogilvy Public Relations

+33 1 53 67 12 91 - codi.dugas@ogilvy.com

O společnosti ALCATEL ONETOUCH

Značka ALCATEL ONETOUCH je jednoduchá, nečekaná, pragmatická, rozverná a barevná. Věříme, že technologie může být chytrá jenom tehdy, když vám umožní ukázat co je ve vás samotných a nikoli co je v samotné technologii.

ALCATEL ONETOUCH je značka patřící pod křídla společnosti TCL Communication, nadnárodní multikulturní firmy, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem stále rostoucí řady mobilních a internetových zařízení. TCL Communication je kótována na burzovním trhu Hong Kong Stock Exchange (2618.HK) a je součástí společnosti TCL Corporation, jedné z největších firem na světě v oblasti spotřební elektroniky.

Mít ALCATEL ONETOUCH je CHYTRÉ ROZHODNUTÍ.

Další informace najdete na webových stránkách www.alcatelonetouch.com.

Klíčová slova Čína-komunikace-ALCATEL ONETOUCH

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.