Profesionální výroba autoplachet na zakázku

Hledáte kvalitní autoplachtu, kterou byste mohli využít na svůj nákladní vůz? Autoplachtou snadno a rychle vyznačíte účel nákladního automobilu. Každý bude od teď vědět, co převážíte, případně pod jakou značkou. Autoplachta je tak nejen dobrou ochranou, ale i zajímavou formou reklamy. Aby však mohla plnit svůj účel na 100 %, musí být kvalitně zpracovaná.

Kvalitní autoplachtu si u firmy Autoplachty Jonák můžete objednat klidně okamžitě. Jen zde máte záruku vysoké kvality použitých materiálů a garanci jejich spolehlivosti. Kromě prvotřídních materiálů jsou využity i léty prověřené technologické postupy, takže se rozhodně nemusíte obávat, že by vám plachta nevydržela ani jednu sezónu.

Typy nákladních vozů, vhodné pro autoplachty

Řešíte, zda je tato autoplachta vhodná i pro váš automobil? Ve firmě Autoplachty Jonák se specializují na autoplachty pro nákladní automobily, přívěsy a návěsy. Na webu najdete fotogalerii, ve které můžete tímto způsobem vidět označené velké i menší náklaďáky. Jelikož se plachty vyrábějí vždy na objednávku, je výrobce schopen vám je maximálně přizpůsobit.

Použité materiály na výrobu plachet jsou samozřejmě velmi kvalitní a odolné. Odolají například vlivům počasí, jako je prudký déšť, sníh, krupobití či silný vítr. Plachta spolehlivě ochrání váš vůz a zároveň vaše služby jednoznačně identifikuje. Jedná se o materiály značek F. Miederfhoff, Mehler, Sattler, Sio-Line nebo Ferrari.

Kvalita je základ

Nesmíme zapomenout také zmínit, že všechny vyrobené autoplachty odpovídají bezpečnostním normám EN-12642 Code XL, EN 12641-2 a Daimler Chrysler Richtlinie DCE-RL. 9.5. Když tedy splňují tyto náročné normy, nemusíte se ani vy obávat využít služeb této firmy.

Autoplachty pro každého

Výroba autoplachet není záležitostí jednoho odpoledne. Možná vás zaujme, že kromě samotných autoplachet se ve firmě Autodoprava Jonák zaměřují také na další výrobky z plachotviny, zhotovené ze speciálních PVC materiálů. Tyto materiály jsou vhodné do každého ročního období, jelikož odolají větru, dešti, sněhu i ostrým slunečním paprskům.

Copyright (c) 2014 RETEL GROUP s.r.o.

Kontakt:

AUTOPLACHTY JONÁK

Sládkova

Zbiroh

338 08

GSM: +420 606 794 604

e-mail: info@autoplachty.com

web: www.autoplachty.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-automoto-trh-firmy-Retel Group-Autoplachty Jonák

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.