Medvídka pod stromeček nabízí Pojišťovna VZP

Ježíšek má letos o tip na dárek navíc. Pojišťovna VZP spustila vánoční kampaň nabízející pod stromeček úrazové pojištění pro děti Medvídek.

„Chápeme, že pojistka není pro děti zrovna nejatraktivnější dárek. Víme ale, že rodiče a hlavně prarodiče nebo tety chtějí dát dětem něco praktického a slyší na možnost poskytnout dětem nějakou ochranu. Proto jsme vymysleli dárek, který bude užitečný a zároveň udělá radost i dětem,“ vysvětluje Halina Trsková, obchodní a marketingová ředitelka PVZP.

Pojišťovna VZP od začátku listopadu nabízí k dětskému úrazovému pojištění Medvídek i opravdového plyšáka. Pojištění na rok včetně hračky vyjde na pouhých 483,- korun.

Vánoční balení pojistky s Medvídkem je k dostání na všech pobočkách Pojišťovny VZP a také na obchodních místech Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.

Prodej pojistky pod stromeček podpoří i kampaň v rozhlasu a in-store komunikace realizovaná formou plakátů a POS nosičů na pobočkách, direct mailing a online bannery.

- fotografii medvídka v tiskové kvalitě je možné stáhnout z dropboxu zde: http://bit.ly/pvzp_medvidek-pod-stromecek

Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální neživotní pojišťovna. Od roku 1994 byla součástí VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. Jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. Ke konci roku 2013 dosáhla předpisu pojistného ve výši 387,8 mil. Kč. V roce 2014 navýšila základní kapitál na 253 mil. Kč. Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz.

Pro další informace, nebo pokud chcete dostávat podobné zprávy, prosím kontaktujte:

- Lucie Buchtelová, odbor obchodu a marketingu - styk s veřejností, Pojišťovna VZP, a. s., tel. (+420) 733 594 937 nebo mail lucie.buchtelova@pvzp.cz

- Zdeněk Fekar, mediální zástupce Pojišťovny VZP, a. s., tel. (+420) 775 599 024 nebo mail zdenek@evox.cz

Klíčová slova ČR-pojišťovny-zdraví-Pojišťovna VZP

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.