Interiérové stínění má smysl i na podzim

Přestože už sluníčko nesvítí tak vydatně, jako doposud, stále se nám na obloze ukazuje poměrně často. Na pořízení nového interiérového stínění tedy není nikdy pozdě. Výměnu starých závěsů či rolet za nové je dobré na podzim provést hned z několika důvodů.

Proč vyměnit interiérové stínění na podzim?

Interiérové rolety, závěsy a další typy interiérového stínění často podléhají zkáze. Tedy po intenzivním létě, kdy sluníčko svítilo na maximum, mohou méně kvalitní látkové rolety a závěsy vyblednout. Patrné je to hlavně u sytějších barev typu červená, modrá a černá. Odstíny žluté, hnědé a oranžové sice vyblednou taktéž, ale na nich to nejde tak snadno poznat. Vyplatí se tedy investovat a pořídit si skutečně kvalitní interiérové stínění. V závěru na tom jedině ušetříte. Nebudete totiž kupovat rolety každý rok, ale jen jednou za pět let anebo až vás prostě přestanou bavit.

Rolety jsou velice snadné na údržbu. Látkovou část můžete jednoduše odejmout a vyprat v pračce dle požadované teploty, která je na roletách uvedená. Zpravidla perte na nejmíň, co to jde, přeci jen se chceme zbavit prachu nikoli drastické špíny. Okna se pak také lépe umývají. Nemusíte totiž řešit staré známé problémy s mytím žaluzií a oken. Pokud ale nechcete látkové stínění v interiéru, doporučujeme nové typy žaluzií. Jsou moderní, designové a praktické. Můžete si vybrat mezi tradičními horizontálními, anebo vertikálními. Přestože je můžete častěji vídat v komerčních objektech i v interiéru si umí najít své místo. Pokud se chcete k žaluziím uchýlit, ale nelíbí se vám jejich materiál, existuje možnost využít i látkové žaluzie. Jedná se o velice módní interiérový prvek, který slouží jako doplněk. Můžete vybírat z množství obdobných designů, vzorů a barev, které tyto nové žaluzie nabízí. Pro milovníky tradičních žaluzií se tedy i dnes nabízí určitý způsob, jak jejich vášeň posunout dopředu.

Kontakt:

Almma.cz

Klíčová slova ČR-obchod-služby

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.