Milan Tocháček: Přestěhujeme, odstěhujeme

Poptáváte dodávkovou dopravu v Mladé Boleslavi? Potřebujete přestěhovat osobní věci či převézt drobný náklad? Zavolejte firmě Milan Tocháček. Naši zákazníci si vybírají přepravu či stěhování s naší firmou kvůli rychlosti, spolehlivosti a dobrému poměru ceny a kvality.

Nejste si jisti, zda stěhování zvládnete? Nevíte co a jak udělat? Rádi vám pomůžeme a poradíme. Spokojenost našich zákazníků nás motivuje k podávání ještě vyšších výkonů a k neustálému zlepšování naší práce. Na základě dlouhodobé praxe nabízíme odbornou kvalitu při stěhování a dalších službách.

Naše firma Milan Tocháček z Brodce nad Jizerou, okres Mladá Boleslav, poskytuje služby v oblasti dodávkové autodopravy a stěhování vozidlem Citroen Jumper. Nabízíme přepravu nákladů o hmotnosti do 1,8 t (až 5 europalet), délka ložné plochy 400cm, a to nejen po České republice, ale i do zahraničí. Dále nabízíme možnost přepravy drobných věcí pick-upem Citroen Berlingo, objem nákladového prostoru 1,6m3, příp. osobní dopravy 3 osob.

„Nabízíme spolehlivé stěhování domácností, kanceláří, firem. Odstěhujeme osobní věci, drobný náklad, ale také např. přepravíme 3 osoby na místo určení,“ vyjmenovává Milan Tocháček, jednatel společnosti. Ceny jsou dohodou, pro cenové kalkulace konkrétní přepravy firmu kontaktujte na tel.: 723 306 049. Dodávkové služby a přepravní služby zajišťujeme po celé České republice, ale i Evropské unii Citroenem Jumper, osoby Citroenem Berlingo.

Copyright © 2014 RETEL GROUP s.r.o.

Kontakt:

Milan Tocháček

Rudé armády 123

29473 Brodce

Tel.: 723 306 049

Web: http://retel.cz/firmy/milan-tochacek

Email: tochacek.milan@seznam.cz

Klíčová slova ČR-služby-byty

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.