LCG New Media chce expandovat na trhu online marketingu

Vojtěch Lambert, výkonný ředitel LCG New Media

Vojtěch Lambert, výkonný ředitel LCG New Media

Dmitrij Dudnik, Senior Online Specialist

Společnost LCG rozšiřuje své aktivity na trhu online marketingu. Za rozvoj divize LCG New Media bude nově zodpovědný výkonný ředitel společnosti Vojtěch Lambert. LCG New Media také v září spustila nový web, s akvizicí nových klientů by měla pomoci také online kampaň.

"Rozhodli jsme se pro expanzi, protože z minulých projektů a aktivit jsme vypozorovali velké příležitosti na trhu online marketingu. Řada firem totiž stále neví, jak tyto aktivity strategicky plánovat a v tom se cítíme velmi silní," vysvětlil výkonný ředitel Vojtěch Lambert.

LCG New Media má za poslední dobu za sebou práci například pro Ferring Pharmaceuticals, Iscare, Asus, Česká spořitelna, iShorts, České Energetické Centrum. Aktuální kampaň má za cíl získat další, především větší firmy.

Personální změny

Tým LCG New Media také posílí na pozici Senior Online Specialist Dmitrij Dudnik. Specializovat se bude především na web development, SEO a online kampaně. Dmitrij Dudnik má za sebou práci v digitální agentuře Actum, do LCG New Media přišel z agentury Mather. Tady měl na starosti klienty Vodafone, ČMSS, Direct pojišťovna, České Radiokomunikace nebo Air Bank.

Kromě těchto změn bylo ještě zadáno výběrové řízení na pozici Business Development Manager & Consultant, která by měla být obsazena během následujících týdnů.

LCG 360° CONSULTING je poradenská společnost specializující se na restrukturalizace a rozvoj firem především v oblastech řízení, finančního řízení, obchodu a marketingu.

Firma vyvinula vlastní metodu 360° CONSULTING, jejíž hlavními aspekty jsou řízení změn v souvislostech a orientace na výsledek.

Online divize LCG New Media byla založena z kraje roku 2012. Během krátké doby se divize etablovala mezi přední firmy zabývající se komplexním consultingem a online strategií. Mezi klienty patří například Ferring Pharmaceuticals, Iscare, Asus, Česká spořitelna, iShorts, Službomat nebo České Energetické Centrum.

Kontakt:

Martin Eckstein

PR Consultant

Tel.: 731 464 846

e-mail: martin@eckstein.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-internet-reklama-trh-firmy-LCG

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.