Autolakovna C&V: Dokonalý lak pro váš vůz

Společnost C&V Service (Autolakovna C&V) působí na trhu již od roku 1991. Společnost se specializuje na autolakýrnické, autokarosářské a drobné automechanické práce. Za dobu svého působení poskytl C&V Servis své služby tisícům spokojených zákazníků.

Na Autolakovna C&V se můžete obrátit i v případě, když potřebujete částečnou i generální opravu vašeho osobního i dodávkové vozu či motocyklu. Ze zajímavých služeb pak může Autolakovna C&V nabídnout vícebarevné lakovaní vozidel dle přání zákazníka, lakování motocyklů, svařování plastů i lakování různých průmyslových výrobků. „Vaše vozidlo můžeme také kompletně připravit na STK a samotnou kontrolu následně nechat provést, zajistíme také služby pneuservisu,“ uvádí Martin Cvetan, jednatel společnosti Autolakovna C&V.

„Naší specialitou jsou ale především lakýrnické práce. Lakování tunningových doplňků a malováni airbrush,“ říká Martin Cvetan a dále vysvětluje: „Lakýrnické práce se uskutečňují v lakovně, která poskytuje stání pro šest vozů a je vybavena stříkacím boxem značky Saico a míchárnou osazenou UNI řadou 22 a Aqua řadou 90. Jsme profesionálně vybaveni a jsme schopni prakticky opravit každý poškozený lak, nebo nalakovat celý vůz,“ říká Martin Cvetan.

Společnost Autolakovna C&V se též dokáže přizpůsobit průmyslovému lakování různého sortimentu, dle požadavků zákazníka. „Pracujeme s barvami firmy Glasurit, která poskytuje vynikající výběr konkrétního odstínu díky Color Profi Systemu (CPS). CPS obsahuje více než 40 000 odstínů, jak metalických, perleťových tak UNI barev, a proto umožňuje optimální specifikaci pro namíchání odstínu jak pro osobní, tak i pro užitkové automobily. Tyto barvy se navíc vyznačují vynikajícími krycími vlastnostmi a jsou velice šetrné k životnímu prostředí,“ přibližuje Martin Cvetan.

Copyright © 2014 RETEL GROUP s.r.o.

kontakt:

Martin Cvetan

Autolakovna C&V

P. Bezruče 12

78335 Horka nad Moravou

mobil: 739443814

servis@auto-lac.cz

www.auto-lac.cz

Vladimír Valenta

Karosárna

mobil: 602571840

Klíčová slova ČR-automoto-automobilová

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.