Společnost Arbonne International zahajuje podnikání v Polsku

Podnikání s rostlinnými přípravky a výjimečnou příležitostí

Arbonne International, LLC (dále jen Arbonne) prostřednictvím své dceřiné společnosti Arbonne Europe Sarl, dnes oficiálně zahajuje své podnikání v Polsku u příležitosti 34. výročí vstupu společnosti do kontinentální Evropy. Arbonne představí své prvotřídní rostlinné produkty z oblasti kosmetiky, zdraví a wellness pro celou rodinu. Kvalitní produkty společnosti Arbonne z pečlivě vybraných darů přírody namíchaných s pomocí moderních vědeckých objevů jsou vytvořeny tak, aby přinášely patrné výsledky. Tato tradice přetrvává od chvíle, kdy byla společnost před více než třiceti lety založena norským podnikatelem a vizionářem Petterem Morckem.

Pokračující rozvoj společnosti Arbonne ve čtyřech zemích vytváří pozitivní renomé o kultuře firmy, jejím smyslu pro společnost, o produktech a příležitostech, které je možné přenést do Polska. Před uvedením na trh byly v Polsku začátkem tohoto měsíce pořádány speciální akce v Sopotech, Varšavě a Krakově, kterých se zúčastnilo téměř 1 200 lidí. Těchto akcí se zúčastnili rovněž stávající nezávislí konzultanti společnosti Arbonne z dalších zemí, kteří poskytli svou podporu, zkušenosti a nadšení. Vstupem do Polska zahajuje Arbonne svou činnost v páté zemi, po Austrálii, Kanadě, Spojeném království a Spojených státech amerických.

„Je zřejmé, že někteří obyvatelé Polska v posledních šesti měsících zažívali velké očekávání a těšili se na uvedení produktů společnosti Arbonne. Už teď cítíme velmi vřelé přijetí v této zemi a věříme, že naše značka bude mít u lidí v Polsku úspěch. Mnoho z našich stávajících nezávislých konzultantů, mezi kterými je hodně Poláků, nedočkavě očekávalo a usilovalo o otevření tohoto nového trhu,“ řekl Kay Napier, generální ředitel Arbonne. „Od roku 1980 můžeme sledovat výjimečnou sílu produktů společnosti Arbonne a příležitost měnit životy lidí a nyní jsme velmi rádi, že se o to můžeme pokusit i v Polsku,“ řekl Napier.

Pokud chcete získat další informace o pobočce společnosti Arbonne v Polsku, podívejte se na internetové stránky www.arbonne.pl nebo www.arbonne.com.

Produkty společnosti Arbonne jsou držitelem certifikátu, který potvrzuje, že neobsahují žádné živočišné složky a nebyly testovány na zvířatech (vegan certified), neobsahují lepek, jsou dermatologicky a alergologicky testovány. Všechny produkty společnosti Arbonne lze zakoupit prostřednictvím rozsáhlé sítě nezávislých konzultantů nebo online na adrese www.arbonne.com. Arbonne. Čisté, bezpečné, prospěšné. (Pure, Safe, Beneficial).

O společnosti Arbonne International

Arbonne International, LLC zahájila svou činnost v roce 1975 ve Švýcarsku a v roce 1980 byla založena v USA. Vyrábí produkty pro osobní potřebu a wellness ze špičkových rostlinných ingrediencí a s pomocí moderních vědeckých objevů. Arbonne. Čisté, bezpečné, prospěšné. (Pure, Safe, Beneficial). Produkty osobní péče a výživové doplňky Arbonne jsou držitelem certifikátu, který potvrzuje, že neobsahují žádné živočišné složky a nebyly testovány na zvířatech (vegan certified) a splňují přísné požadavky v oblasti bezpečnosti a čistoty. Produkty společnosti Arbonne jsou k dispozici na internetových stránkách na adrese arbonne.com nebo prostřednictvím rozsáhlé sítě nezávislých konzultantů firmy Arbonne v USA, Kanadě, Austrálii, Polsku a Spojeném království. Arbonne je firma v soukromém vlastnictví se sídlem v kalifornském Irvine. Další informace včetně údajů o složení produktů naleznete na internetové adrese www.arbonne.com. Arbonne je registrovaná ochranná známka společnosti Arbonne International, LLC.

http://www.facebook.com/arbonne

http://www.youtube.com/user/arbonne

http://twitter.com/arbonne

http://www.pinterest.com/arbonne/

http://arbonnefoundation.org/

Kontakty

Creative Media Marketing

Carolanne Coviello

Tel : 212-979-8884

Zdroj: Arbonne International, LLC

Tuto tiskovou zprávu si můžete prohlédnout online na adrese:

http://www.businesswire.com/news/home/20141003005665/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-Polsko-kosmetika-Arbonne International, LLC

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.