Český systém Seeky.cz nově identifikuje firmy z 31 zemí Evropy

Online systém Seeky.cz byl vyvinut českou firmou Alsenta s.r.o., která je nyní mezi finalisty soutěže Firma roku v rámci kraje Vysočina.

Seeky již více než dva roky úspěšně identifikuje návštěvníky z ČR a Slovenska na webech svých klientů.

"Na základě požadavků mnoha zákazníků byl záběr systému nyní značně rozšířen. Nově umí Seeky identifikovat návštěvníky z 31 zemí Evropy. Mezi nejsilněji pokryté země patří ČR, Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko a Maďarsko," uvedl Zbyněk Lakomý, jednatel Alsenta s.r.o.

Seeky identifikuje firmy z ČR a dalších 30 zemí Evropy, které navštívily stránky klienta. Tím služba umožňuje proměnit anonymní uživatele v reálné zákazníky. Seeky tedy nejsou pouhé statistiky návštěvnosti, ale profesionální nástroj pro rozvoj obchodu v rámci ČR a dalších 30 evropských zemích. Je tedy vhodný pro firmy působící na českém trhu, ale i pro české exportéry, kteří hledají zákazníky v rámci Evropy.

Dvoutýdenní vyzkoušení služby Seeky.cz je zdarma.

Zbyněk Lakomý

jednatel

ALSENTA s.r.o.

Na Blatech 1138

39501 Pacov

Tel.: +420 602 320 632

e-mail: lakomy@alsenta.cz

www.seeky.cz

www.alsenta.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-internet-firmy-Alsenta

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.