ABS Jets nově autorizovaným centrem amerického Honeywell

Thierry Barré, technický ředitel ABS Jets generální ředitel a člen představenstva ABS Jets Vladimír Peták

Český operátor business jetů ABS Jets nově autorizovaným servisním centrem a prodejcem avioniky amerického giganta Honeywell

Původem česká společnost ABS Jets, lídr trhu v oblasti privátní letecké dopravy ve střední a východní Evropě, se dohodla na exkluzivní spolupráci se světovou jedničkou ve výrobě leteckých komponent, americkou společností Honeywell. Nově se ABS Jets stává autorizovaným servisním centrem Honeywell úrovně 1 a také autorizovaným prodejcem letecké elektroniky.

"Velice nás těší, že jsme se stali součástí servisní a prodejní sítě Honeywell. Pro naši společnost to znamená další potvrzení nastoleného trendu zkvalitňování a rozšiřování našich služeb,“ říká generální ředitel a člen představenstva ABS Jets Vladimír Peták a dodává: "Společným znakem obou společností je vysoká kvalita a přidaná hodnota produktů a služeb, které svým klientům poskytují. Vysoká kvalita je důvodem, proč jsme ve svých oborech tak známí. Naše spojení je tedy logické.“

Nový strategický partner z předních míst prestižního žebříčku společností Fortune 100 Companies je potvrzením dlouhodobých a prokazatelných úspěchů technického a servisního týmu společnosti ABS Jets, který je světovou špičkou ve svém oboru. Staral se například i o privátní lety při posledních olympijských hrách v ruském Sochi a dlouhodobě platí za lídra v servisních službách pro rodinu letadel typu Legacy brazilského výrobce Embraer.

"Naším cílem je stát se preferovaným servisním centrem pro instalace a upgrady kompletní flotily typu Legacy. Chceme být schopni nabídnout vyšší efektivitu zejména v oblasti uživatelské podpory, k čemuž nám pomůže nově získaný trvalý přístup k unikátním podpůrným nástrojům Honeywell,“ přibližuje Thierry Barré, technický ředitel ABS Jets.

Již v loňském roce přitom dokázala společnost ABS Jets prodat významné množství leteckých produktů a komponent společnosti Honeywell a pro letošní rok očekává další zlepšení.

Dohodnutá spolupráce obou firem zahrnuje také výhodnější ceny a společné marketingové aktivity. První z nich - informační veletrh pro zákazníky - je již naplánován a uskuteční se v příštím roce v Praze.

O ABS Jets

Původem česká společnost ABS Jets byla založena v roce 2004 a v letošním roce slaví již své 10. narozeniny. Stala se jedním z nejrychleji rostoucích operátorů business jetů v Evropě a lídrem v regionu střední a východní Evropy. Centrála společnosti sídlí v Praze a pobočku najdeme také v Bratislavě. ABS Jets poskytuje služby na světové úrovni - zejména charterování letů, zprostředkování nákupu a prodeje letadel, management letounů a flotil, servis a údržbu, cestovní management, služby handlingu a plánování letů. Navíc poskytuje i konzultační služby. ABS Jets poskytuje své služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu klientům po celém světě. Zaměstnává téměř 200 vysoce kvalifikovaných profesionálů.

ABS Jets

ABS Jets je jednou z nejvýznamnějších společností v oboru soukromé letecké dopravy nejen v České republice a na Slovensku, ale v celé Evropě. Založena byla v roce 2004, od té doby poskytuje své služby po celém světě, a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu. V současné době má své základny v Praze a Bratislavě. ABS Jets zaměstnává téměř 200 vysoce kvalifikovaných odborníků a je členem profesních asociací EBAA, NBAA a RUBAA.

Společnost ABS Jets je držitelem řady prestižních ocenění, mezi které patří např. "Nejlepší letecká společnost v oblasti business aviation za rok 2009“. V roce 2011 se ABS Jets umístila na základě sektorové analýzy společnosti ČEKIA umístila mezi TOP 7 společnostmi v sektoru Doprava&Logistika v České republice a získala cenu ČEKIA Stability Award s nejvyšším ratingovým hodnocením AAA s pravděpodobností úpadku méně než 0,05%. V témže roce se společnost ABS Jets umístila v mezinárodním žebříčku mezi The Fast50 - 50ti na světě nejrychleji rostoucích společností podle studie magazínu The New Europe. V roce 2012 získala od asociace NBAA(National Business Aviation Association) cenu Commercial Flying Safety Award za 8 let a 19 938 letových hodin bez jakékoliv nehody nebo poškození zavazadel či zranění osob.

ABS Jets poskytuje následující služby:

- provozování letadel

- údržba letadel, opravy a renovace

- FBO & Executive handling

- charterování letů & brokerage- plánování letů a podpora (EASA licence)

- poradenské služby

- travel management

- prodej letadel (autorizovaný prodejce společnosti Embraer)

Více na www.absjets.com

Kontakt:

Antonia Lukačínová, MEDIA Tribune s.r.o.

Tel: +420 777 959 999

e-mail: antonia@media-tribune.com

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-USA-letectví-firmy-ABS Jets

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.