Termální lázně Maďarsko, relaxační pobyt Lipno, romantická dovolená na Šumavě

Prázdniny sice skončily, ale to neznamená, že končí i možnosti odpočinku a relaxace. Naopak, nadcházející sezóna nabízí skvělé příležitosti, které velká horka prázdninové sezony rozhodně neumožňují.

Jednou z nabízených možností cestovní kanceláře Apex Tour s.r.o. je příjemný pobyt v termálních vodách uprostřed ohnivého temperamentu, pikantní kuchyně a charismatických obyvatel Maďarska. Nejvyhledávanějšími lokalitami jsou oblasti skýtající relaxaci a odpočinek prostřednictvím léčivých termálních pramenů. Nabízíme 5ti denní pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu v centru městečka Tapolca. Tapolca je známá jako město jeskyň a vod a leží v západní části Blatenské horní země. Nabízí léčebné procedury, jeskynní terapie, pulmonologická vyšetření, bahenní zábaly, hydroterapie, inhalatorium, zimní zahradu (oxárium), elektroterapie, léčebné masáže a mnoho dalšího. Sárvár je další z oblíbených lokací a 4 denní podzimní Wellness nabízený naší cestovní kanceláří, vám poskytne útulné místo s rodinnou atmosférou, relaxem, zdravotní péčí a zábavou v aquaparku.

Pokud toužíte po odpočinku a nechce se vám cestovat nikam daleko, pak zde máme ideální relaxační pobyt na břehu Lipenské přehrady v městečku Frymburk. Vysoký standard kvality ubytovaní, gastronomických služeb, wellness a spa služeb v blízkém okolí Lipna, skýtá zároveň obrovský potenciál aktivního odpočinku sportovně založených klientů.

Šumava je jedním z nejkrásnějších pohoří Evropy a v našem případě velice dostupnou možností dovolené v krásné přírodě s čistým vzduchem, průzračnými jezery, obklopené lesy a spoustou upravených cyklostezek. Na romantický pobyt na Šumavě vás zve Srní, příjemné ubytování, restaurace, vinárna, bar, krytý vyhřívaný bazén, sauna, pára, masáže, fitness, bowling, dětská herna, stolní tenis, billiard, půjčovna kol či běžkařských setů, ale především spousta možností jak si užít pobyt na čerstvém vzduchu.

Další kouzelnou dovolenou v srdci Šumavy můžete prožít v Kašperských Horách prostřednictvím pobytu „Relax kouzelná Šumava“. Hotel se nachází v centru města Kašperské Hory a nabízí komfortní cenově přístupné pobyty. Město se slavnou historií láká turisty krásami okolní přírody Národního parku, četnými možnostmi pěší turistiky, cykloturistiky, sjezdového a běžeckého lyžování.

Pobyty jsou vhodné pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi, jež najdou v každé z nabídek služby, při nichž se děti vyřádí a rodiče odpočinou.

Ať už si pro svůj odpočinek vyberete léčebné účinky termálních vod v Maďarsku nebo dáte přednost regeneraci v okolí vodní nádrže Lipno či vsadíte na nádhernou čistou přírodu Chráněné krajinné oblasti Šumava, ať už dáváte přednost relaxačnímu lázeňskému odpočinku, nebo aktivní regeneraci, cestovní kancelář APEX TOUR s.r.o. se postará, abyste se vrátili spokojení s nabízenými službami našich programů.

Kontaktujte nás a najdeme pro Vás to nejlepší možné řešení.

APEX TOUR s.r.o.

KONTAKT:

APEX TOUR s.r.o.

Božetice 151

39901 Milevsko

GSM: +420 775 227 544

E-mail: info@apextour.cz

Web: www.apextour.cz

Klíčová slova ČR-rekreace-turistika-služby

Oblast

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.