ALCATEL ONETOUCH a diskžokej AVICII uzavřeli partnerství

ALCATEL ONETOUCH, jedna z největších značek mobilního telefonu na světě a AVICII uzavřeli partnerství. Umělec, který byl již dvakrát nominován na cenu Grammy, bude vyslancem pro produkty řady HERO a IDOL a poprvé se ve své roli představí jedinečnou show na veletrhu IFA v Berlíně, dne 4. září.

Logo - http://photos.prnewswire.com/prnh/20140829/141418

Popusťte uzdu své tvořivosti během nadcházejícího světového turné diskžokeje AVICIIho

Sdílená vize ohledně použití technologií k tomu, aby lidé mohli vyjádřit své kreativní cítění, včetně hudby, umožnila vznik silného spojení mezi tímto uznávaným mladým umělcem, známým na celém světě díky hitům, jako například "Wake Me Up", "Sunshine" nebo "Levels" a rostoucí značkou mobilního telefonu.

ALCATEL ONETOUCH, který je uznávanou a mezi zákazníky oblíbenou značkou díky schopnosti spojit nejnovější technologie s kreativními nástroji, bude sponzorovat světové turné diskžokeje AVICIIho a představí ho v propagačních akcích ke svým produktovým řadám HERO a IDOL.

"Těším se na spolupráci se značkou ALCATEL ONETOUCH," řekl tento diskžokej, který vtrhl na scénu hudebního stylu house v roce 2011. "Tato značka mobilních telefonů je zaměřená na kreativitu i na skvělý design a vytváří skvělé nástroje, které usnadňují komponování hudby na mobilních zařízeních."

"Naše značky HERO a IDOL nabízí pokročilé multimediální funkce, styl a kreativitu. Díky tomu jsou to optimální nástroje pro práci i na hraní," řekl Dan Dery, marketingový ředitel značky ALCATEL ONETOUCH. "Diskžokej AVICII je pro nás dokonalým partnerem, protože umí skvěle směšovat jednotlivé hudební styly a žánry a tvořit z nich úplně nové a neokoukané věci."

Akce #WECREATE s diskžokejem AVICIIm

U příležitosti zahájení partnerské spolupráce vystoupí AVICII na exkluzivní akci #WECREATE na veletrhu IFA v Berlíně, který je jedním z největších veletrhů spotřební elektroniky na světě a na kterém firma ALCATEL ONETOUCH představí své nejnovější produkty. Na této akci, která se uskuteční 4. září, tak návštěvníci budou moci na vlastní oči vidět, jakým způsobem lze s těmito produkty vytvářet kreativní díla.

Tato akce, která se koná v hale Kraftwerk v centru Berlína, nabídne soukromou show AVICIIho, během níž budou představena díla další hudební díla vytvořená přímo návštěvníky této akce. Na tuto akci jste všichni srdečně zváni a všichni se můžete stát součástí této skvělé show.

Kontakt pro tisk

ALCATE ONETOUCH: fran.tam@tcl.com

O značce ALCATEL ONETOUCH

Značka ALCATEL ONETOUCH je jednoduchá, nečekaná, pragmatická, rozverná a barevná. Věříme, že technologie může být chytrá jenom tehdy, když vám umožní ukázat co je ve vás samotných a nikoli co je v samotné technologii.

ALCATEL ONETOUCH je značka patřící pod křídla společnosti TCL Communication, nadnárodní multikulturní firmy, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem stále rostoucí řady mobilních a internetových zařízení. Firma TCL Communication je kótována na burzovním trhu Hong Kong Stock Exchange (2618.HK) a je součástí společnosti TCL Corporation, jedné z největších firem na světě v oblasti spotřební elektroniky.

Stát se vlastníkem ALCATEL ONETOUCH je CHYTRÉ ROZHODNUTÍ.

Další informace najdete na webových stránkách www.alcatelonetouch.com.

Fran Tam

+852-3180-2831

fran.tam@tcl.com

Klíčová slova Čína-komunikace-hudba-ALCATEL ONETOUCH

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.