Mavenir dodává konvergovaná IMS řešení T-Mobilu pro VoLTE

Mavenir Systems® dodává konvergovaná IMS řešení společnosti T-Mobile pro uvedení služby Voice over LTE

Společnost Mavenir Systems® (burzovní index NYSE:MVNR), přední poskytovatel softwarových síťových řešení, dnes oznámila, že páteřní síť příští generace IMS (IP Multimedia Subsystem) společnosti Mavenir a server pro telefonní aplikace Telephony Application Server (TAS) jsou komerčně dostupné a mohou poskytovat službu Voice over LTE (VoLTE).

VoLTE je nová perspektivní hlasová služba, která představuje další velkou modernizaci vývoje sítí 4G LTE a přenáší hlas i data na stejné radiové vrstvě. Se službou VoLTE, mohou předplatitelé mobilních služeb telefonovat s vynikající technickou kvalitou hovorů a rychlejším spojením a zároveň si užívat bleskovou rychlost přenosu dat na sítích 4G LTE.

Jak vyplývá z vlny nedávných oznámení mobilních operátorů, čas služby VoLTE, přichází. Po nedávném komerčním uvedení na trh ve Spojených státech amerických, má VoLTE nakročeno stát se celosvětově dostupnou službou. Řešení VoLTE využívá na celém světě 14 mobilních operátorů první třídy a společnost Mavenir představuje jedničku v další důležité fázi vývoje sítí 4G LTE.

“Mavenir stále stojí v čele zapojování služby Voice over LTE na klíčových trzích,” řekl Pardeep Kohli, prezident a generální ředitel společnosti Mavenir Systems. “Pracujeme s předními operátory na celém světě na transformaci jejich sítí na sítě 4G LTE a představujeme jim nové a moderní služby.”

Mobilní operátoři na celém světě si vybrali konvergované IMS hlasové řešení, aby mohli poskytovat služby VoLTE, stejně jako služby typu Voice over Wi-Fi (VoWi-Fi). Technologie společnosti Mavenir je navržena tak, aby zajistila, že aplikace VoLTE i VoWi-Fi jsou kompatibilní se stávajícími síťovými službami, jako jsou předplacené služby a uvítací tóny a poskytuje tak uživatelům mobilních telefonů bezproblémové služby bez ohledu na to, zda mají přístup k sítím 3G, 4G LTE nebo Wi-Fi.

Nedávné uvedení služby VoLTE společností T-Mobile bylo umožněno díky konvergovanému IMS řešení pro přenos hlasu firmy Mavenir, které bylo poprvé využito pro volání přes bezdrátové sítě Wi-Fi v roce 2011. Společnost T-Mobile využila své předchozí investice do aplikace Wi-Fi Calling, aby urychlila připravenost sítí a zavedení služby VoLTE.

Mavenir poskytuje IMS řešení typu end-to-end, včetně nejdůležitějších IMS komponent, jako například CSCF (Call Session Control Function), Session Border Controller (SBC), Telephony Application Server (TAS), stejně jako profesionální služby pro ověřování a testování integrace pro zajištění úspěšného propojení end-to-end služeb.

O společnosti Mavenir Systems:

Mavenir Systems (burzovní index NYSE: MVNR) přináší softwarová síťová řešení, která umožňují mobilním operátorům poskytovat služby příští generace přes sítě 4G LTE. Mavenir™ má kompletní portfolio end to end produktů pro virtualizaci v oblasti přenosu hlasu, videa, zpráv a dalších jako jsou například IP Multimedia Subsystem (IMS), Evolved Packet Core (EPC) a Session Border Controller (SBC). Řešení společnosti Mavenir, založená na oceněné softwarové platformě mOne®, zavádí technologie NFV a SDN pro zapojování cloudové infrastruktury.

www.mavenir.com

© 2014Mavenir Systems, Inc. Veškerá práva vyhrazena.

Mavenir Systems®, mOne®, AirMessenger®, Mavenir™, mStore™, mCloud™ a Transforming Mobile Networks™ jsou ochranné obchodní známky společnosti Mavenir Systems, Inc.

Kontakty

Mavenir Systems, Inc.

Maryvonne Tubb

Tel . +1-469-916-4393

Email: pr@mavenir.com

Zdroj: Mavenir Systems, Inc.

Tuto tiskovou zprávu si můžete prohlédnout online na adrese:

http://www.businesswire.com/news/home/20140714005412/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-komunikace-firmy-Mavenir Systems

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.