Nový videoklip Antoines se zakódovaným odkazem

Slovensko-česko-francouzská skupina Antoines se vrátila k písni Turn The Disco Down, kterou zcela přepracovala a přibalila k ní i videoklip.

Kamery se chopil Michal Čavoj, specialista na filmové efekty, který se jimi podílel také na posledním pokračování filmu Smrtonosná past.

Nová verze písně Turn The Disco Down dokazuje, že hudba je pro kapelu hrou. Je prosvětlená a vzdušná. Vznikla během příprav na turné, osvědčila se na koncertech a bylo rozhodnuto.

"Točilo se během jarního turné. K oživení scén pomohla tanečnice Katka," vzpomínají Antoines. Režii a střih opět převzal Tomáš Zámožík (frontman kapely). "Točení mě fascinuje a nepropásnu příležitost se tomu věnovat,“ říká Tomáš. Poselství písně zůstává jako obvykle záměrně poměrně nejasné. Něco prozrazuje samotný příběh, něco doplněné texty, prolínající se místy s textem písně. "Přidané texty jsou třešnička na dortu pro nadšence. U mě jde v hudbě pokaždé o víc, než o to, co je zjevné…“ dodává.

http://www.youtube.com/watch?v=WqajoHcxgGk&feature=youtu.be

http://www.antoines.eu

https://www.facebook.com/theantoines

Kontakt:

http://www.antoines.eu

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese www.protext.cz

Klíčová slova ČR-pop-hudba-Antoines

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.