Komponenty HIWIN důležitou součástí technologií ABB

Rok 2013 byl pro společnost HIWIN velmi úspěšný, což dokazuje i partnerství dceřiné společnosti HIWIN Bulgaria se světovým lídrem v energetice a automatizačních technologiích, firmou ABB. Ta poskytuje technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má 150.000 zaměstnanců ve více než 100 zemích.

"Odborníky z HIWINu jsme si jako dodavatele vybrali především pro jejich schopnost porozumění zákazníkovi a splnění jeho požadavků. Jedná se o projekt dodávek speciálního typu kuličkového šroubu pro naše stroje a zařízení. Tyto kuličkové šrouby jsou aktuálně instalovány ve speciálním zařízení pro uzemnění při bouřkách, jež ABB dodává do celého světa," představuje společný projekt pan Bronislav Tončev ze společnosti ABB.

Dodávaným produktem je typ R1404-SSB-0226-X-X - válcovaný kuličkový šroub pravý o průměru 14 mm se stoupáním 4 mm a délce 226 mm, s opracovanými konci dle výkresu zadavatele a se speciální maticí R14-04C1-SSB.

OEM výrobce, jako je ABB, je pro bulharskou dceřinou společnost HIWIN Bulgaria, ale i pro HIWIN obecně, strategickým odběratelem s velkou perspektivou a velmi důležitým partnerem pro další rozvoj firmy v Bulharsku. Kromě speciálních kuličkových šroubů dodává HIWIN do ABB také lineární vedení HG15 a HG20 a další komponenty lineární technologie. Právě projekt speciálních uzemňovacích strojů s kuličkovými šrouby tvoří takřka polovinu obratu HIWIN Bulgaria v tomto roce. Výhledy do budoucna spojené v Bulharsku se společností ABB jsou velmi smělé. Plán prodejů kuličkových šroubů na příští rok by se měl více jak zdvojnásobit a HIWIN si také slibuje, že tato prestižní reference přivede další zákazníky, a sekundárně tak zvedne prodeje ostatních komponent HIWIN na bulharském trhu.

Kontakt:

www.hiwin.cz

ČTK ke zprávě vydává fotografii, která je k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-stroje-HIWIN-ABB

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.