ZyXEL integruje technologii Axiros do systému správy sítí WLAN

Přední síťová společnost ZyXEL Communications integrovala softwarové řešení AXESS.ACS frmy Axiros do svého systému pro správu sítí WLAN (ZyXEL WLAN Management System - ZWMS ). ZyXEL se rovněž těší úspěchu na poli instalací svých sítí WLAN, což společnosti Axiros umožní získat snazší přístup k firemním zákazníkům

ZyXEL Communications, světová špička v oblasti síťových technologií, integrovala softwarové řešení AXESS.ACS, které je nosným produktem společnosti Axiros, do svého řešení pro správu firemních bezdrátových komunikačních sítí (WLAN) s cílem získat pokročilé možnosti v oblasti správy rozsáhlých komunikačních systémů. Toto partnerství je velmi významným krokem, protože posunuje firmu Axiros přímo do segmentu správy firemních komunikačních sítí a konkrétně pak do oblasti bezdrátových sítí Wi-Fi pro veřejnoprávní sektor.

Firma ZyXEL je světovou jedničkou v oblasti širokopásmových síťových technologií. Společnost nabízí rozsáhlé portfolio pozemních i bezdrátových komunikačních řešení zákazníkům z řad poskytovatelů telekomunikačních služeb, malých a středních firem i domácností.

Crowley Wu, zástupce viceprezidenta divize síťových řešení ZyXEL Networking Solution Business Unit, řekl, že ZyXEL potvrzuje pověst vysoce kvalitního poskytovatele komunikačních řešení, což dokazuje několik posledních zakázek na instalaci celonárodní sítě WLAN ve vzdělávacím sektoru. "Trh s Wi-Fi sítěmi se rychle vyvíjí a stoupá poptávka po funkcích nové generace," řekl Wu. "Axiros jsme si jako technologického partnera vybrali na základě jejich zkušeností a prověřených schopností v oblasti komunikačních projektů velkého rozsahu. Tyto faktory pro nás byly nejdůležitější při zvažování našich potřeb v oblasti nástrojů pro správu u rozsáhlých bezdrátových (WLAN) sítí."

Kurt Peterhans, generální ředitel firmy Axiros, poznamenal: "ZyXEL je uznávanou světovou jedničkou v oblasti technologií a pro naše řešení AXESS.ACS je tato firma důležitým partnerem, zejména proto, že se snažíme posílit pozice v oblasti firemních řešení. Těšíme se na další rozšiřování naší vzájemné spolupráce po úspěšném dokončení této iniciativy."

Platforma AXESS.ACS využívá protokol TR-069 a zajišťuje bezproblémové zavádění služeb a jejich vzájemnou propojitelnost a fungování mezi jednotlivými prodejci. AXESS.ACS je přední předplatitelské správcovské řešení, které využívá více než 35% z 50 nejvýznamnějších evropských provozovatelů a poskytovatelů komunikačních sítí a služeb. Návratnost investice je rychlá, protože tento systém vyniká rychlostí integrace a velmi krátkou dobou potřebnou pro uvedení nových produktů na trh.

Firma ZyXEL věří, že tento fakt bude jedním z klíčových faktorů pro dosažení úspěchu na poli rozsáhlých bezdrátových sítí WLAN AP a správcovských služeb. Mezi hlavní funkce softwarového řešení AXESS.ACS patří:

•Správa vzdálených zařízení;

•Krátkodobé monitorování - monitorování porouchaných zařízení;

•Automatické přepínání a zajišťování funkčnosti prostřednictvím systému Zero Touch Provisioning;

•Samoobslužný portál a podpora pro zákazníky; a

•Správa bezpečnosti.

Systém pro správu bezdrátových sítí ZyXEL WLAN Management System (ZWMS) obsahuje všechny standardní správcovské funkce doporučované fórem pro širokopásmové technologie (Broadband Forum) a řadu dalších pokročilých funkcí.

KONTAKT: Susan Doherty, sdoherty@fuelpublicrelations.com, +1-406-360-2212

Klíčová slova Německo-komunikace-počítače-Axiros

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.