AJŠA spolupořádá zdarma testování angličtiny napříč ČR

AJŠA Asociace jazykových škol a agentur ČR v součinnosti s ETS Global a za podpory ACERT a Národního centra Europass ČR pořádá projekt CZECH REPUBLIC SPEAKS ENGLISH. Projekt nabízí zdarma testování anglického jazyka pro širokou veřejnost ve všech krajích České republiky. Testování se účastní vybrané jazykové školy a akademické instituce a je zaštítěno MŠMT ČR.

Projekt CZECH REPUBLIC SPEAKS ENGLISH představuje vůbec první pokus otestovat úroveň znalostí anglického jazyka v České republice. Cílem testování je shromáždit informace o stupni zvládnutí angličtiny u žáků, studentů, zaměstnanců firem a v zásadě všech, kdo se chtějí dozvědět, jak umí anglicky.

Tato celorepubliková iniciativa je založena na uznávaných mezinárodních jazykových zkouškách TOEIC (R) Listening & Reading, TOEIC Bridge (TM) a TOEFL Junior (R), které vytvořila společnost Educational Testing Service (ETS), největší nezávislá organizace zabývající se hodnocením jazykových znalostí a pedagogickými výzkumy. Ta se může pochlubit více než šedesátiletou tradicí, a proto kvalita a spolehlivost uvedených testů odpovídají nejvyšším měřítkům.

Projektu se může zúčastnit široká veřejnost a samotná účast je zdarma. Testování se bude konat ve dnech 25.-30.listopadu 2013 v prostorách autorizovaných jazykových škol a akademických institucí. Uzávěrka přihlášek je 31.října 2013

Proč se zúčastnit?

- Můžete si ověřit svou úroveň znalosti angličtiny.

- Do testování můžete zapojit také své blízké či přátele.

- ZDARMA si můžete vyzkoušet mezinárodně uznávanou jazykovou zkoušku.

- Obdržíte certifikát o účasti v projektu s uvedením dosažené úrovně podle ERR

- Získáte voucher se slevou na jednu z oficiálních zkoušek. Vybrat si můžete ze tří zkoušek: TOEIC (R) L&R, TOEIC Bridge (TM), TOEFL (R) Junior (TM).

„Asociace aktivně podporuje studium cizích jazyků. Jsme rádi, že jsme partnerem této smysluplné akce, která může přiblížit mezinárodní jazykové zkoušky opravdu každému zájemci,“ dodává prezident AJŠA Vítězslav Bican.

Více na: www.TestYourEnglish.cz

Kontakt:

AJŠA Asociace jazykových škol a agentur České republiky, o.s., www.ajsa.cz

Petr Pasek, tiskový mluvčí, e-mail: press@ajsa.cz, tel.: 777 758 631

Vítězslav Bican, prezident asociace, e-mail: vitezslav.bican@ajsa.cz, tel.: 602 410 447

Klíčová slova ČR-vzdělání-AJŠA

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.