Sebastian Vettel se stane novým globálním vyslancem značky Braun

Sebastian Vettel announced as Braun\\'s new ambassador (Photo: Business Wire)

Sebastian Vettel announced as Braun\\'s new ambassador (Photo: Business Wire)

Braun a Vettel spojují síly, aby inspirovali muže k uskutečnění svých snů

Firma BRAUN dnes hrdě oznámila, že Sebastian Vettel, trojnásobný vítěz mistrovství světa ve Formuli 1, se stal novým globálním ambasadorem špičkové značky v oblasti péče pro muže, BRAUN. Oznámení této skvělé spolupráce signalizuje také spuštění globální kampaně firmy BRAUN s názvem „Držte se svých snů“.

Toto oznámení bylo učiněno na okruhu Formule 1 ve Spa-Francorchamps, kde Sebastian Vettel řekl: “Vyrůstal jsem se značkou Braun. Oba pocházíme ze stejné spolkové republiky Hesse, takže jde skutečně o hluboké spojení. Vždycky jsem byl ohromen, kolik technologií je v holicích strojcích Braun. Je to jako ve Formuli 1, nejnovější technologie, nejlepší design a záruka dlouhodobé životnosti. Dělají prostě to, co od nich očekáváte. Jsem hrdý na to, že mohu být vyslancem pánské značky Braun.”

Lakis Vasileiadis, globální marketingový ředitel firmy Braun, poznamenal: “Jsme opravdu nadšeni, že můžeme Sebastiana přivítat jako našeho nového vyslance. Je to pozoruhodný muž, kterému se podařilo splnit si své sny díky tvrdé práci, přípravě, vytrvalosti a špičkovým výkonům. Je jedničkou ve svém sportu. Stejně jako Max Braun, náš zakladatel, šel Sebastian neúnavně za svým cílem. Je inspirací pro milióny mužů a ideální osobou pro zastupování značky Braun.”

Technický pokrok vždy začíná snem. Max Braun, zakladatel společnosti Braun, snil o vytvoření prvního elektrického holicího strojku. A od té doby firma BRAUN nikdy nepřestala vytvářet inovativní produkty. Firma BRAUN snila o vytvoření první „pračky“ na holící strojky a později o prvním holicím strojku, který by chladil vaší kůži. Dnes jsou tyto sny skutečností, díky systémům Braun Clean & Renew™ a Braun °CoolTec.

Firma BRAUN se nechává inspirovat muži jako je Sebastian: člověk, který toho hodně dosáhl, který si dokázal splnit svůj sen stát se vůbec nejmladším mistrem světa Formule 1 na světě. Vasileiadis dodává: “Stejným způsobem věříme ve sny a chápeme je. A nejenom sníme, ale uvádíme sny v život. A naším cílem je také inspirovat ostatní ke splnění svých snů.”

Sebastian bude tváří nové kampaně firmy BRAUN s názvem: “Držte se svých snů”. V této kampani, která bude spuštěna na podzim roku 2013, firma BRAUN spolu se Sebastianem, nabádá muže k tomu, aby se nikdy nevzdávali svých snů.

# # #

O značce Braun

Braun, dceřiná společnost firmy Procter & Gamble, byla založená v Německu v roce 1921. Firma vyrábí řadu různých malých domácích spotřebičů, ve kterých se snoubí inovace, spolehlivost a kreativní design. Mezi tyto spotřebiče patří elektrické holicí strojky, kosmetické produkty a přístroje pro péči o vlasy. Produkty firmy Braun se prodávají na celém světě. Nejnovější zprávy a podrobné informace o značce Braun najdete na webových stránkách http://www.braun.com.

O společnosti Procter & Gamble

P&G poskytuje své služby přibližně 4,8 miliardám lidí po celém světě prostřednictvím svých značek. Firma má jedno z nejsilnějších portfolií prověřených a kvalitních značek, včetně Ace®, Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Duracell®, Fairy®, Febreze®, Fusion®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Iams®, Lenor®, Mach3®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Prestobarba®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Wella® a Whisper®. Firma P&G podniká ve zhruba 70 zemích světa. Navštivte http://www.pg.com pro poslední novinky a více informací o P&G a jejích značkách

Fotografie/Multimediální galerie k dispozici na: http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=50695889&lang=en

Kontaktní informace

Kontakt pro tisk:

Pro získání více informací kontaktujte:

Emily Buckland

+44 (0) 7720 277 197

emily.buckland@porternovelli.co.uk

nebo

Liz Littlechild

+44 (0) 7989 968 997

Liz.Littlechild@porternovelli.co.uk

Zdroj: BRAUN

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Německo-trh-obchod-sporty-automoto-BRAUN

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Sport
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.