Moderní BI řešení Sotalia má vlastní webové stránky

Společnost Aquasoft spustila na adrese http://www.bi-reporting.eu nové webové stránky věnované BI řešení nové generace nesoucí označení Sotalia. Stránky přehledně a stručně představují řešení především zájemcům z řad business uživatelů. Sotalia je určená pro každého, kdo se potřebuje lépe vyznat ve svých datech, vytěžit z nich maximum informací pro své podnikání a zároveň chce ušetřit spoustu drahocenného času s přípravou pravidelných reportů.

Na adrese http://www.bi-reporting.eu byly uvedeny do provozu nové specializované webové stránky zaměřené na řešení Sotalia od společnosti Aquasoft. „Cílem nových webových stránek http://www.bi-reporting.eu je poskytnout našim potenciálním klientům atraktivní formou základní informace o možnostech řešení a ukázat na příkladech z praxe, že reporting nemusí být vždy jen nudný a nezáživný. Navíc díky automatizované přípravě pravidelně vytvářených reportů získají uživatelé Sotalia mnohem více času na aktivity, které je opravdu baví,“ říká Michael Hanke, Manažer pro významné zákazníky, který je ve společnosti Aquasoft odpovědný za řešení Sotalia.

Sotalia přehledně na jednom místě prezentuje data z různých zdrojů, a to jak interních, tak externích včetně informací dostupných na nejrozšířenějších sociálních sítích. Navíc umí uživatele automaticky včas varovat, jakmile se některý ze sledovaných ukazatelů začne odchylovat mimo žádoucí hodnoty. Řešení je zaměřené na business uživatele, kteří s ním dokáží sami pracovat s minimální spoluúčastí IT specialistů. Výstupy mohou uživatelé sledovat i online prostřednictvím mobilních zařízení, jakými jsou tablety či chytré telefony. Řešení s názvem Sotalia, pojmenované podle jednoho druhu delfína, je určeno zejména pro střední a menší firmy, plnohodnotně se však může uplatnit i ve velkých firmách. Jedná se o cenově dostupný nástroj, který lze rychle nasadit a začít využívat prakticky okamžitě.

O Aquasoftu

Aquasoft patří mezi přední domácí firmy zaměřené na dodávky softwarových aplikací. Na trhu působí od roku 1996. Za dobu své existence úspěšně realizoval celou řadu vývojových a integračních projektů zahrnujících geograficky, procesně i věcně velmi rozsáhlé systémy. Tým více než 100 kvalifikovaných profesionálů zaručuje nejen prémiovou kvalitu poskytovaných služeb, ale také ryze osobní přístup ke každému klientovi.

KONTAKT:

Iva Pavlousková

tel.: +420 724 574 559, +420 281 093 444,

e-mail: i.pavlouskova@aquasoft.eu

http://www.bi-reporting.eu/

Klíčová slova ČR-komunikace-počítače-obchod-Aquasoft-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.