Nevyhazujte použité originální tonery

Nevyhazujte použité originální tonery. Zapojte se do Sbírej-toner.cz! Máte ve firmě, v kanceláři či doma použité originální tonery do tiskáren a nevíte co s nimi? Nevyhazujte je na skládku! Buďte ekologičtí a sociálně cítící a zapojte se do Sbírej-toner.cz!

Následujte tak stovky subjektů po celé České republice, které se hlásí ke společenské odpovědnosti a tuto dlouhodobou ekologicko-charitativní aktivitu sběrem tonerů podporují. Pomáhají tak nejen přírodě, ale i mentálně postiženým spoluobčanům ze sedmi vybraných zařízení v jednotlivých regionech naší země. V letošním sběrném roce je prozatím na společném kontu Sbírej-toner.cz nasbírána částka 113 948 Kč. Pomozte ji zvýšit i Vy!

Originalita projektu spočívá v tom, že můžete pomoci hned dvojnásobně - šetříte životní prostředí a zároveň pomáháte potřebným. A navíc - bez peněz! Chceme pouze Vaše tonery.

I pro tuto originalitu byl projekt již podruhé nominován na Cenu Ď - ocenění mecenášům, dobrodincům a sponzorům v oblasti charity a kultury.

Organizátora, neziskové občanské sdružení AktiPo (aktivně pomáhat), velmi těší, že i instituce veřejné správy na různých úrovních dávají projektu zelenou. Minimálně tím, že umísťují do svých prostor sběrné boxy, do nichž mohou i jednotliví sběrači řádně zabalené tonery odevzdat, a informují o tomto počinu veřejnost prostřednictvím svých vlastních informačních materiálů.

Pokud ale máte místo na sběrný box a pro projekt vhodné tonery, neváhejte a přihlaste se do projektu na http://www.sbirej-toner.cz.

Kontakt pro media:

Mgr. Bc. Iva Pohanková

http://www.sbirej-toner.cz

info@sbirej-toner.cz

+420736656256

Organizátorem projektu je Aktipo o.s.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-ekologie-počítače-firmy-Aktipo

Oblast
Pardubický (pu)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.