Konference Asociace certifikovaných jazykových škol

MOTIVACE v jazykovém vzdělávání - téma 2. ročníku konference Asociace certifikovaných jazykových škol

Již druhým rokem se 16. března 2013 uskuteční konference Asociace certifikovaných jazykových škol. Po úspěšném prvním ročníku se konference přesune do třech sálů budovy Kongresového centra City (Na Strži 65/1702, 140 62 Praha 4) s kapacitou až 200 osob.

Odborníci z oboru výuky cizích jazyků tentokrát přijdou diskutovat na téma Motivace v jazykovém vzdělávání (Motivation in Language Training). Na konferenci vystoupí téměř 20 přednášejících, kteří pokryjí široké spektrum témat pro ředitele akademických studií, manažery škol a učitele nejen dospělých ale i dětí předškolního věku. Účastníci konference se seznámí s aktualitami z prostředí managementu, organizace a marketingu jazykových škol v celé Evropě, dozví se jak motivovat své studenty i sami sebe a bude jim představena i řada nových kreativních her a učebních pomůcek pro výuku dětí.

Učitele kurzů pro děti osloví například SOPHIE IOANNOU-GEORGIOUIS, spoluautorka knihy "Assessing Young Learners", která byla oceněna Britskou radou cenou Elton za inovaci a kvalitu a byla nominována na Ben Warren cenu.

WOJCIECH GRANICZEWSKI, zástupce mezinárodní organizace EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services), se zaměří na rozvoj jazykového vzdělávání v Evropě, TONYA TRAPPE, "guru" výuky tzv. obchodní angličtiny, předvede, jak nás četba Shakespeara naučí efektivněji komunikovat.

Nezapomene ani na učitele češtiny jako cizího jazyka - kapacity z oboru Marie Hádková a Lída Holá nás ve svých příspěvcích seznámí s alternativními přístupy k výuce a představí příklady z praxe.

Veškeré informace o přednášejících a anotace jejich vystoupení najdete na http://www.acert.cz. Přidejte si 16. březen 2013 ke svým plánům.

Kontakt:

PhDr. Andrea Křížková

ACERT o.s.

http://www.acert.cz

tel.: +420 602 193 978

Klíčová slova ČR-školy-jazyky-firmy-ACERT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.