Novým technickým ředitelem ABS Jets jmenován Thierry Barré

Thierry Barré, nový technický ředitel ABS Jets

Thierry Barré, nový technický ředitel ABS Jets

Česká společnost ABS Jets, jeden z největších operátorů na poli soukromé letecké přepravy v regionu střední a východní Evropy, má nového člena nejvyššího vedení. Do pozice technického ředitele byl jmenován Thierry Barré.

Thierry Barré přichází do společnosti ABS Jets z lucemburských aerolinií Luxair, kde strávil více než 20 let a s těmito aerolinkami spojil téměř celou svou profesní kariéru.

Poslední 4 roky zde zastával pozici ředitele údržby a servisu, předtím déle než 6 let pracoval v oddělení inženýringu a vývoje, naposledy jako zástupce ředitele celého oddělení. Svou bohatou profesní kariéru v letecké branži začínal jako technik servisního centra leteckých motorů u námořního letectva francouzské armády (French NAVY).

"Jako leader rychle rostoucího trhu privátní letecké přepravy v regionu střední a východní Evropy zažíváme v posledních letech obrovskou expanzi. Díky tomu se práce pro ABS Jets stává atraktivní výzvou i pro evropské špičky v tomto oboru. Akvizice zkušeného francouzského specialisty je tedy dalším krokem ke zvyšování konkurenceschopnosti společnosti ABS Jets na mezinárodním trhu," říká Vladimír Peták, generální ředitel ABS Jets.

V nové pozici bude Thierry Barré zodpovídat za řízení údržbových a servisních center společnosti ABS Jets, která je mj. i autorizovaným servisním centrem letounů Embraer pro střední a východní Evropu. Své bohaté zkušenosti by měl zúročit při zvyšování bezpečnosti a nákladové efektivity vlastních i spravovaných letadel a zkvalitňování služeb a servisu pro klienty společnosti.

"ABS Jets mě oslovila svým dosavadním působením na středoevropském trhu a velkým potenciálem pro svůj další růst. Mým hlavním cílem je pomoci k dalšímu zkvalitňování našich služeb, k upevnění pozice našeho údržbového servisního centra v regionu a k jeho dalšímu strategickému rozvoji, který dovede ABS Jets mezi světovou špičku operátorů soukromých letadel," věří Thierry Barré.

Rodilý Francouz Thierry Barré (46) studoval matematiku a fyziku na Vysoké škole francouzského námořnictva v Brestu, kde také úspěšně složil zkoušky pro letecké mechaniky francouzské armády několika úrovní.

Thierry Barré je ženatý a má celkem 5 dětí ve věku 5-21 let. Mezi jeho koníčky patří zejména cestování, golf a vaření pro početnou rodinu i kamarády.

Kontakt:

Antonia Tomková,

MEDIA Tribune s.r.o.

Tel: +420 777 999 760

Email: antonia@media-tribune.com

ČTK ke zprávě vydává fotografii, které jsou k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-letectví-personální-firmy-ABS Jets

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.