Dotazníky z webu Vyplňto.cz míří také na mobilní zařízení

Vyplňto.cz, dotazníková služba umožňující realizaci veřejných i soukromých průzkumů, přichází s nativní aplikací pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android.

Aplikace umožňuje zúčastnit se desítek průzkumů, jejichž výsledky budou volně přístupné na webu Vyplňto.cz pod licencí CC-BY. Zadavateli těchto průzkumů jsou obvykle studenti VŠ, kteří jimi ověřují své hypotézy z diplomových prací.

Zadavatelé průzkumů mají možnost se v aplikaci přihlásit ke svému účtu na Vyplňto.cz a sbírat odpovědi respondentů "v terénu" - v takovém případě mohou sbírat odpovědi i pro své soukromé průzkumy, jejichž výsledky nebudou na webu veřejně přístupné (vhodné zejména pro soukromé firmy).

Hlavním přínosem mobilní aplikace je přizpůsobení dotazníků pro menší dotekové displeje mobilních zařízení a schopnost práce bez trvalého připojení k internetu.

Služba Vyplňto.cz od roku 2008 již nasbírala 1,7 milionu responsí a pomohla zrealizovat 17.500 průzkumů. Mobilní aplikace je dostupná zdarma na adrese: http://www.vyplnto.cz/app/.

Kontakt:

Ing. Marek Demčák

tel.: 604 890 598

e-mail: demcak@vyplnto.cz

http://cz.linkedin.com/in/marekdemcak

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-komunikace-internet-firmy-Vyplňto.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.