4. Mezinárodní JOB veletrh Lékařství a zdraví v Praze

Vynikající zastoupení vystavovatelů na 4. Mezinárodním job veletrhu Lékařství a zdraví v Praze.

Je nám velkým potěšením, že návštěvníkům job veletrhu (lékařkám, lékařům, studentům lékařských fakult a ošetřovatelskému personálu) můžeme nabídnout opravdu to nejlepší. Nemocnice budou zastupovat přímo jejich ředitelé a vrchní lékaři. Spolu s nimi do Prahy přijedou i čeští lékaři, kteří v současnosti v Německu již pracují, a návštěvníci tak budou mít možnost informovat se na vše, co je zajímá, říká generální manažer 4. Mezinárodního job veletrhu Lékařství a zdraví Randolf T. Kunert.

Německé nemocnice mají s českými lékařkami a lékaři stejně jako ošetřovatelským personálem ty nejlepší zkušenosti. Čeští lékaři mají v Německu naprosto stejné kariérní možnosti jako domácí lékaři a není výjimkou, že se prosadí i do pozice hlavního či vrchního lékaře.

V České republice neexistuje žádná podobná akce, kde by se čeští lékaři a studenti mohli natolik detailně informovat o pracovních podmínkách v Německu, jako je právě tento pražský job veletrh ve dnech 9. a 10. listopadu 2012.

Kromě atraktivních výdělků nabízí německé nemocnice i asistenci při hledání nového ubytování, podporu pro stěhování dalších členů rodiny, zajištění kurzů dalšího vzdělávání apod. Podrobnější informace mohou návštěvníci získat během osobních rozhovorů se zástupci německých klinik přímo u výstavních stánků.

Během veletrhu se rovněž uskuteční slosování o hodnotné pobytové vouchery a peněžité ceny. Losování výherců probíhá oba veletržní dny.

Z řad návštěvníků, kteří si 9.11.2012 přivstanou a na veletrh dorazí do 12:30, bude vylosována peněžitá výhra ve výši 5 000,- Kč a hodnotný pobytový voucher do největšího hotelového a rekreačního střediska v Německu IFA Ferienpark. Soutěžní lístek zůstává platný i po zbytek job veletrhu, první návštěvníci tak mohou vyhrát jak peněžitou cenu, tak i pobytový voucher hned dvakrát.

Na veletrhu nebudou zastoupeny žádné personální agentury a konzultanti. Vystavovateli jsou pouze ta nejlepší zdravotnická zařízení Německa. Návštěvníci si mohou vybírat z 450 volných pracovních pozic, nástup do zaměstnání je možný okamžitě nebo ve velmi krátké době.

Místo konání:

Hotel Mövenpick Praha

Mozartova 261

Praha 5 - Smíchov

Stanice metra B ( Anděl)

Pátek 10.00 - 18.00 hod

Sobota 10.00 - 17.00 hod

Kontakt:

Agentura RTK international

Randolf T.Kunert-generální manažer veletrhu

rtk@agentura-rtk.cz

http://www.agentura-rtk.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-veletrh-Agentura RTK international

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.