Českým lékařům se v Praze představí 27 TOP nemocnic z Německa

Čtvrtý mezinárodní JOB veletrh Lékařství a zdraví v Praze se uskuteční ve dnech 9. a 10. 11. 2012. Českým lékařům a ošetřovatelskému personálu se v Praze představí 27 špičkových nemocnic z Německa. "Všechny přípravy na tuto akci, která se poprvé uskuteční v pražském hotelu Mövenpick (Mozartova 261) ve dnech 9. a 10. 11. 2012, jsou již uzavřené a s radostí očekáváme zahájení již čtvrtého JOB veletrhu, který zajisté dokáže navázat na úspěchy akce z let minulých. Všechny zúčastněné nemocnice se v Německu řadí ke špičkovým zdravotnickým zařízením. Do Prahy přijede celá řada nových nemocnic, které se v České republice představí vůbec poprvé," sdělil generální manažer Job veletrhu Lékařství a zdraví Randolf T. Kunert.

Pro návštěvníky z řad odborné veřejnosti je nachystána celá řada překvapení, jako např. stánek s různými kulinářskými specialitami a delikatesami. Velmi nás těší, že akce se zúčastní jak vedení německých nemocnic, tak i čeští lékaři, kteří v Německu již v současnosti pracují. Návštěvníci se tak na případnou změnu pracovního místa budou moci informovat přímo u osob s rozhodujícími pravomocemi a svých potenciálních budoucích kolegů. Stejně jako v letech minulých se i letos uskuteční oblíbené slosování o hodnotné ceny.

Vstup na akci je pro návštěvníky zdarma, bez registrace.

Místo konání:

Hotel Mövenpick, Mozartova 261, Praha 5 - Smíchov

Návštěvní doba:

Pátek 9. 11. 2012, od 10:00-18:00 hod.

Sobota 10. 11. 2012, od 10:00-17:00 hod.

Kontakt:

Randolf T.Kunert, generální manažer veletrhu, Agentura RTK international, rtk@agentura-rtk.cz, tel. 604 78 63 47

ČTK ke zprávě vydává fotografii, která je k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-Německo-lékaři-práce-firmy-Agentura RTK International

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.