Valná hromada Asociace majitelů golfových hřišť

Dne 24. 5. se konala Valná hromada Asociace majitelů golfových hřišť (AMGH). Zpráva o činnosti, kterou přednesl Martin Štěpánek, byla plénem přijata. Plénum poté přijalo na vědomí ukončení jednoletého mandátu prezidia AMGH.

Novým prezidentem AMGH byl zvolen Dr. Petr Švrček a viceprezidentem se stal Ing. Pavel Koukol.

Koncepce rozvoje AMGH byla plénem potvrzena. Nadále bude kladen důraz na popularizaci golfu, nárůst počtu golfistů, zvyšování úrovně managementu golfových resortů a spolupráci s Evropskou asociací majitelů golfových hřišť, jejíž je AMGH aktivním členem.

Asociace jednoznačně od počátku své existence prokázala svou funkčnost jako platforma pro sdílení názorů a zkušeností mezi členy, ale také jako partner jak pro ČGF, tak i ostatní subjekty působící ve sportu v ČR.

Asociace je otevřená dalším členům - majitelům a provozovatelům golfových hřišť a to jak 18ti a více jamkovým resortům, tak i 9ti jamkovým areálům.

Kontakt a přihlášení je dostupné na webových stránkách www.amgh.cz

Kontakt:

Lívia Bilincová

bilincova@amgh.cz

Klíčová slova Sport-golf-AMGH

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.