AVG Technologies N.V. stanovila cenu prvotní veřejné nabídky

Amsterdam (Nizozemsko) New York (USA) 2. února (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost AVG Technologies N.V. dnes oznámila cenu své prvotní veřejné nabídky o objemu 8,0 milionů kmenových akcií. Cena pro veřejnost je 16,00 dolarů za jednu akcii. Obchodování s akciemi zahájila newyorská burza 2. února 2012 pod symbolem "AVG".

Společnost AVG nabídla 4 miliony akcií. Další 4 miliony akcií nabídli prodávající akcionáři. Kromě toho někteří prodávající akcionáři udělili upisovatelům třicetidenní možnost zakoupení dalších až 1,2 milionů akcií na úhradu případných nadlimitních podílů. AVG nebude dostávat žádné výnosy z prodeje akcií prodávaných akcionáři.

Bookrunning manažeři nabídky jsou Morgan Stanley & Co. LLC, J.P. Morgan Securities LLC a Goldman, Sachs & Co. Spolumanažeři nabídky jsou Allen & Company LLC, Cowen and Company, LLC a JMP Securities LLC.

Nabídky těchto cenných papírů budou probíhat pouze prostřednictvím prospektu, jehož kopie lze získat od kanceláří Morgan Stanley & Co. LLC. Vyřizuje: Prospectus Department, 180 Varick Street, 2nd Floor, New York, New York 10014, nebo e-mailem na adrese prospectus@morganstanley.com, nebo telefonicky na čísle (866) 718-1649; J.P. Morgan Securities LLC. Dále vyřizuje: Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York 11717, nebo telefonicky na čísle (866) 803-9204, nebo Goldman, Sachs & Co. Dále vyřizuje: Prospectus Department, 200 West Street, New York, New York 10282, nebo e-mailem na adrese prospectus-ny@ny.email.gs.com, nebo telefonicky na čísle (866) 471-2526.

Platnost registračních údajů týkajících se těchto cenných papírů potvrdila Komise pro cenné papíry. Tato tisková zpráva nepředstavuje nabídku k prodeji ani žádost o nabídku ke koupi, ani nesmí představovat prodej těchto cenných papírů v jakékoli jurisdikci, ve které by taková nabídka, pobídka nebo prodej byly nezákonné před registrací nebo kvalifikací zákonem o cenných papírech.

O společnosti AVG

Posláním společnosti AVG je zjednodušení, optimalizace a bezpečnost připojení k internetu a duševní pohoda při využívání světové sítě. Výkonný a snadno použitelný software a online služby společnosti AVG poskytují uživatelům kontrolu nad jejich internetovým připojením. Výběrem softwaru a služeb AVG se uživatelé stávají součástí důvěryhodného globálního společenství, které využívá vlastní síťové nástroje, vzájemnou ochranu a podporu. AVG roste svou uživatelskou základnou, kterou ke dni 30. září 2011 tvořilo přibližně 106 milionů aktivních uživatelů. Nabízí portfolio produktů zaměřených na spotřebitele a malé podniky, včetně zabezpečení internetu, optimalizace výkonu PC, online zálohování, mobilní bezpečnosti, ochranu identity a rodinného bezpečnostního softwaru.

KONTAKT:

Kekst and Company

Jeremy Fielding/Daniel Yunger

+1-212-521-4858 / +1-212-521-4879

Siobhan MacDermott

Vztahy s investory, AVG Technologies

siobhan.macdermott@avg.com

+1-415-299-2945

+420-725-695-132

Zdroj: AVG Technologies N.V.

Klíčová slova Nizozemsko-USA-burzy-počítače-služby-firmy-AVG Technologies N.V.

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.