Všechny kanceláře se stěhují na jedno místo * V České republice vznikla první centrální databáze volných kancelářských prostorů

Kancelář si můžete pronajmout i prostřednictvím internetu. Revoluční myšlenku přináší na český trh specializovaný portál http://www.kancelare.cz. Jeho cílem je vytvořit centrální databázi kancelářských prostor, která bude disponovat pouze aktuálními volnými kancelářemi.

Specializovaný portál Kancelare.cz zahájil marketing a tím odstartoval svou činnost na českém trhu v polovině října 2011. V současnosti je na portálu k dispozici více než 150 aktuálních nabídek přímo od majitelů nemovitostí, resp. jejich zástupců, s celkovou kancelářskou plochou přes 450 000 m2. Každá z nabídek je jednoznačně identifikována přesnou adresou a exteriérovou fotografií, což vylučuje vícenásobné zveřejňování jedné nemovitosti. Právě tento faktor je velmi důležitý a umožňuje zájemcům o kanceláře najít v krátké době budoucí místo svého podnikání.

Za první 3 týdny od oficiálního spuštění marketingu využilo centrální databázi více než 3000 potenciálních zájemců o kanceláře.

Zájemci mají příležitost najít kancelář podle svých představ rychle a bezplatně. Získají všechny potřebné údaje od přesné adresy prostorů, přes pronajímanou plochu, standard a vybavenost prostor, až po cenu a samozřejmě přímý kontakt na pronajímatele nebo jeho zástupce. Nejdůležitějším článkem vyhledávání a nedílnou součástí každé zveřejněné nabídky jsou však fotografie, které dokumentují reálný stav nemovitostí, jejich vzhled, architekturu či vnitřní zařízení, jakož i zachovalost. Obrovským přínosem je i možnost porovnat nemovitosti v užším výběru, a to podle stejných parametrů.

Centralizovaná databáze kancelářských prostor je provozována i ve Slovenské republice na doméně http://www.kancelarie.sk. Za říjen 2011 využilo centrální databázi na Slovensku více než 6800 potenciálních zájemců o kanceláře.

Kontakt:

Robert Cambal

Info linka.: +420 601 51 51 51

e-mail: info@kancelare.cz

Klíčová slova ČR-internet-reality-firmy-Porter-kancelare.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.