Pražská prodejna luxusních postelí Hästens je nejlepší na světě

Mezi lidmi, kteří chtějí spát ve zdravých a luxusních postelích stejně jako švédská královská rodina, je opět nejvíc Čechů. Už podruhé získala pražská prodejna prestižní švédské značky Hästens titul nejlepšího obchodu z hlediska objemu prodeje.

Její majitel Karel Vagner na každoročním setkání prodejců obdržel také čestnou cenu Hästens za vynikající dlouhodobou podporu značky.

"Znovu porazit obchody v Los Angeles, New Yorku a Londýně je pro nás velkou ctí. Ukazuje se, že dobrá marketingová práce se vyplatí i na malém trhu, jakým Česká republika je. A že díky ní můžeme ve světovém měřítku uspět,“ uvedl Vagner při převzetí ocenění.

Titul získal za téměř 500 prodaných lůžek v loňském roce. „Meziročně zatím zaznamenáváme dokonce 47procentní nárůst prodeje,“ dodal.

Prodejna využívá unikátní marketingové aktivity a sází na to, že v posteli trávíme třetinu života. Pro snazší rozhodnutí a výběr nejvhodnějšího modelu a tvrdosti nabízí svým zákazníkům i zapůjčení postele domů na dobu jednoho týdne zdarma.

Kontakt:

Dita Šnajdrová, snajdrova@czech-production.cz

Karolína Čechová, cechova@agenturamixtum.cz

Agentura MIXTUM s.r.o.

Karlovarská 1104/14

Praha 6 163 00

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-trh-firmy-Hästens-Agentura MIXTUM-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.