Revoluce ve vstávání - budík aXbo nově s výměnnými kryty

Revoluční budík aXbo nyní nabízí dvě výhody najednou. Pro stávající majitele je tu lákavá nabídka výměnných barevných krytů.

Pokud však má někdo zájem o koupi budíku samotného, budík aXbo je nyní dostupný za velmi příznivou cenu a ještě je dodáván se stylovou cestovní taštičkou.

Nyní se každý může svěřit odborníkovi na spánek a dopřát si pohodové ranní vstávání. Stojí za to vyzkoušet budík aXbo, který sleduje spánkové fáze. Je nejen v trendy barvách s výměnnými kryty, ale také s designovou taštičkou zdarma.

Je důležité vzbudit se ve správný okamžik a vstávat každý den příjemně! Díky hektickému způsobu života a stále vyšším nárokům v zaměstnání či ve škole často dochází k posunutí biorytmů a narušení vnitřní rovnováhy člověka. Ranní probouzení pak bývá velmi obtížné. S budíkem aXbo je vstávání jiné, protože nebudí z hluboké spánkové fáze. Díky jedinečné technologii vyhledá optimální okamžik probuzení a vstávání je tak mnohem jednodušší. Boris Eis, vynálezce budíku aXbo, vysvětluje:

"Vědecké studie prokázaly, že to v jaké spánkové fázi jsme probuzeni, přímo ovlivní, jak se ráno cítíme." Revoluční systém buzení rozpozná spánkové fáze a na základě fyzických pohybů určí vhodný okamžik probuzení. Vstávání je tak snadné, příjemné a celý den je naplno prožitý již od rána.

Jak aXbo funguje? Každý člověk prochází v noci několika cykly spánku, v cyklech se opakují spánkové fáze a každá z nich je charakteristická určitou tělesnou aktivitou.

Během spánku jsou tělesné pohyby snímány pomocí pohybového senzoru v měkkém froté náramku, který přenáší potřebné informace bezdrátově do budíku a na jejich základě budík aXbo určí ideální čas probuzení.

Stejně důležitý jako zdravý spánek je správný moment probuzení a právě ten zaručí pohodové vstávání. aXbo nabízí svým uživatelům také další funkce, více naleznete na http://www.axbo.cz

Výhradní distributor aXbo ČR vstoupil na trh s rakouským produktem v březnu 2008. Budík aXbo byl představen na veletrzích, společenských akcích a v médiích. V prosinci 2008 a v srpnu 2009 proběhly úspěšné charitativní aukce ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové. Říjen 2009 byl ve znamení nové verze budíku aXbo Single.

Koncem roku 2010 přichází budík aXbo s funkcí inteligentního opakovaného buzení iSnooze.

Kontakt:

Anna Čemusová

aXbo ČR

marketing@mojeaxbo.cz

tel.: +420 773 630 973

Klíčová slova ČR-trh-styl-firmy-aXbo ČR

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.