Společnost AEHI získala jednomyslné schválení ke změně klasifikace zón pro stavbu jaderné elektrárny Idaho.

První veřejně obchodovaný nezávislý výrobce energie obdržel schválení pro místní stavbu v USA a první schválení pro jaderné zařízení po japonské tsunami.

Společnost Alternate Energy Holdings, Inc. (burzovní index OTC:AEHI; http://www.aehipower.com) oznámila, že obdržela konečné schválení k lokální změně klasifikace zón pro výstavbu jaderné elektrárny v okresu Payette ve státě Idaho.

(Logo: http://photos.prnewswire.com/prnh/20100907/AQ59921LOGO)

Komisaři okresu Payette 20. června jednohlasně schválili žádost, která je významným mezníkem pro společnost a pro mezinárodní jadernou renesanci po událostech způsobených japonskou tsunami. Společnost AEHI je nyní prvním veřejně obchodovaným nezávislým výrobcem energie, který obdržel místní schválení pro jaderný areál ve Spojených státech. AEHI má v úmyslu podat Americké jaderné regulační komisi (NRC) žádost o kombinovanou stavební a provozní licenci pro pokročilou jadernou elektrárnu, a tím vstoupit do federálního schvalovacího procesu.

"Jsem vděčný našim akcionářům a našim příznivcům za to, že v této náročné době stojí při nás. Dokázali jsme světu, že tento proces můžeme dokončit i přes maximální úsilí protijaderných aktivistů. Nyní se těším na federální proces, ve kterém klíčoví vládní úředníci Spojených států, jako například prezident Barack Obama, podporují jadernou energii, "řekl Don Gillispie, generální ředitel společnosti AEHI.

O společnosti Alternate Energy Holdings, Inc. (http://www.aehipower.com)

Společnost Alternate Energy Holdings vyvíjí a prodává moderní zdroje energie bez uhlíkových emisí. Je jediným nezávislým developerem jaderných elektráren zaměřeným na stavbu nových elektráren v několika nejaderných státech. Jejím hlavním projektem je energetický komplex Idaho. K dalším obchodním jednotkám společnosti patří Energy Neutral(R), která snižuje energetickou náročnost pro domácnosti a podniky (http://www.energyneutralinc.com, a Green World Water(TM), která pomáhá rozvojovým zemím se stavbou jaderných reaktorů na výrobu pitné vody, energie a pro jiné vhodné účely (http://www.greenworld-h2o.com.

Výhledová prohlášení: Prohlášení v této tiskové zprávě, která nejsou čistě historická, včetně prohlášení týkajících se záměrů společnosti Alternate Energy Holdings, Inc., jejích nadějí, víry, očekávání, představ, projektů, plánů nebo předpovědí do budoucnosti, představují výhledová prohlášení ve smyslu Zákona o reformě vedení soudních sporů týkajících se soukromých cenných papírů z roku 1995. Jako taková podléhají určitým rizikům a nejistotám, které mohou způsobit, že naše výsledky se mohou lišit od výsledků uvedených nebo naznačených v těchto výhledových prohlášeních. Měli byste rovněž pečlivě přezkoumat zprávy, které jsme předložili komisi SEC. Nemáme žádnou povinnost ani úmysl aktualizovat tato výhledová prohlášení, pokud to nevyžaduje zákon.

Zdroj: Alternate Energy Holdings, Inc.

Dan Hamilton, Ředitel firemní komunikace, Alternate Energy Holdings, Inc., +1-208-939-9311, dan@aehipower.com

Klíčová slova USA-energie-stavby-Alternate Energy Holdings

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.