Goldman Sachs dá 500 milionů jenů na odstraňování následků zemětřesení v Japonsku

Společnost The Goldman Sachs Group, Inc. (index NYSE: GS) dnes oznámila, že věnuje finanční částku 500 milionů jenů (6,1 milionů amerických dolarů) na pomoc odstraňování následků ničivého zemětřesení, které postihlo severovýchodní Japonsko 11. března.

Goldman Sachs Group, Inc. je přední světová firma v odvětví investičního bankovnictví, cenných papírů a investičního managementu. Poskytuje širokou škálu finančních služeb pro významnou a diverzifikovanou klientskou základnu, která zahrnuje korporace, finanční instituce, vlády a jednotlivce s vysokým čistým jměním. Společnost byla založena v roce 1869, a má sídlo v New Yorku a pobočky v Londýně, Frankfurtu, Tokiu, Hongkongu a dalších významných finančních centrech po celém světě.

Kontaktní informace

The Goldman Sachs Group, Inc.

Média:

Lucas van Praag, 212-902-5400

nebo

Investoři:

Dane Holmes, 212-902-0300

Zdroj: The Goldman Sachs Group, Inc.

Powered by Business Wire

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na:

http://www.businesswire.com/news/home/20110313005078/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-finance-katastrofy-firmy-Goldman Sachs

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.