Představení STAR-CCM+ v6.02: Technický úspěch na dosah ruky

CD-adapco s potěšením oznamuje uvedení STAR-CCM+ v6.02, nejnovější verze svého předního multifyzikálního technického simulačního nástroje. STAR-CCM+ v6.02 dokonale ilustruje cíl CD-adapco: pomáhat svým zákazníků uspět skrze aplikaci technické simulace: přinést inovaci ve svých produktech A snížit čas a náklady spojené s přinesením těchto produktů na trh.

Nejnovější verze STAR-CCM+ v6.02 je specificky navržena k zvýšení inovace našich zákazníků skrze přidání nových simulačních technologií, k rozšíření jejího použití do nových aplikací, stejně jako k zvýšení produktivity skrze zlepšování existujících simulačních procesů.

S verzí STAR-CCM+ v.6.02 to se vší pravděpodobností vypadá, že překoná STAR-CCM+ v5.06 jako nejvíce stáhnuté vydání ve třicetileté historii CD-adapco, což bude hrát stěžejní roli v pokračujícím růstu přítomnosti CD-adapco na trhu CAE. Tajemství úspěchu STAR-CCM+ je jednoduché, říká Jean Claude Ercolanelli, Senior viceprezident produktového managementu: „Udržujeme neustálý dialog s našimi zákazníky, pečlivě sledujeme nové trendy a výzvy. Každé nové vydání STAR-CCM+ je rovnováhou mezi splněním požadavků našich zákazníků, a uvedením nové technologie, která rozšiřuje použití softwaru v nových průmyslových aplikacích, jako je design baterií a elektrodispoziční nátěr.

Ve své nejzákladnější formě úspěch vzniká na osobní úrovni, což zajišťuje, že jednotliví inženýři jsou schopni dodat smysluplné výsledky včas a způsobem, který může být využit k ovlivnění projektování procesu,“ pokračuje Ercolanelli. „Nasloucháním našim uživatelům se nacházíme v jedinečné pozici pro chápání výzev, kterým čelíme. Chápeme důležitost nepřetržitého zlepšování našich softwarových produktů, abychom je učinili přesnějšími, efektivnějšími a snadněji použitelnými.“

V nabídce ke stažení již nyní. Oficiální spuštění STAR-CCM+ v.6.02 proběhne na STAR Evropské konferenci 2011 (http://www.cd-adapco.com/minisites/eu11/index.html, která bude zahrnovat orientační trénink; ukázku nových funkcí; sekci vyhrazenou pro pracovníky technické podpory STAR-CCM+, umožňující návštěvníkům prozkoumat produktové funkce; a koutek se STAR-CCM+ laboratořemi, kde budou vystaveny budoucí vývojové trendy.

Nové funkce a aktualizace zahrnují:

- Modul simulace baterií

- E-nátěr

- Pohyb superpozice

- DEM a Lagrangian

- Následné zpracování

- Nový STAR-CCM plug-in pro Isight

Pro kompletní informaci o všech nových funkcích STAR-CCM+ v.6.02 nebo pro stažení již dnes navštivte, prosím, stránku uživatelských služeb CD-adapco (https://support.cd-adapco.com) nebo kontaktujte svou místní pobočku (http://www.cd-adapco.com/about/locations.html.

Plné vydání na:

http://www.cd-adapco.com/news/2011/02-28_starccmv602.html

Zdroj: CD-adapco

Lauren Gautier, CD-adapco, +1-734-453-2100, lauren.gautier@us.cd-adapco.com

Klíčová slova USA-Británie-počítače-CD-adapco

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.