Spotřebitelské soutěže na Facebooku a legálně

Spotřebitelské soutěže jsou na Facebooku velmi přísně regulovány. Některé z firem už dokonce přišly o nemalé finanční částky investované do reklamních kampaní navázaných na nezvládnuté pořádání soutěží na Facebooku.

Pravidla Facebooku soutěžní aktivity velmi přísně regulují. Řešením je facebooková aplikace s názvem Soutěž.me. S přihlédnutím ke všem omezením, která Facebook na pořádání spotřebitelských soutěží klade, umožňuje uspořádat spotřebitelskou soutěž dle pravidel a zároveň oslovit tisíce uživatelů. Aplikaci vyvinul nezávislý subjekt.

Splňuje tak důležitou podmínku Facebooku.

Pro zveřejnění soutěže je důležité kontaktovat tým aplikace Soutěž.me. V současné době umožňuje oslovit více než 25000 uživatelů, a tento počet se trvale zvyšuje. Na novou soutěž aplikace upozorní každého uživatele direct mailem, a má zabudované funkce pro virální sdílení mezi přáteli i na vlastním profilu uživatelů. K soutěži je možné připojit také PR článek včetně obrázků, videa nebo www odkazu.

Výsledky a vyhodnocení soutěže jsou dodány po jejím ukončení.

Kontakt:

Foxo

info@foxo.cz

+420 776318531

http://www.foxo.cz

http://apps.facebook.com/soutezme

Klíčová slova ČR-internet-Facebook-Foxo

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.