Společnost Aleris podepsala dohodu o společném podniku, jehož cílem je výstavba nové válcovny v Číně

Společnost Aleris International, Inc. podepsala dohodu o společném podniku se společností Zhenjiang Dingsheng Aluminum Industries Joint-Stock Co., Ltd. o výstavbě nejmodernější hliníkové válcovny v Zhenjiang City v provincii Ťiang-su v Číně, která bude produkovat válcované hliníkové polotovary. Společnost Aleris bude většinovým vlastníkem podniku.

"Tato dohoda demonstruje naši vazbu na Čínu," řekl předseda představenstva a generální ředitel společnosti Aleris, Steven J. Demetriou. "Investice do tohoto zařízení je klíčovou součástí naší růstové strategie, která zahrnuje významné zaměření na služby zákazníkům v Číně."

"V rámci tohoto podniku budou firmy Aleris a Dingsheng stavět a provozovat jednu z technologicky nejvyspělejších válcoven na světě. Dingsheng je významná firma s uznávanými výrobními zkušenostmi a silným vedením, a jsme rádi, že s ní můžeme spolupracovat. Kromě toho si také ceníme a vážíme podpory provincie Ťiang-su a hlavního města Zhenjiang."

Výstavba závodu začne po získání běžného vládního povolení a očekává se, že bude dokončena do dvou let.

O společnosti Aleris

Aleris International, Inc. je jedna z předních soukromých firem na světě v oblasti hliníkových produktů a válcovaných výlisků, recyklace hliníku a výroby přesných slitin. Společnost má sídlo v Beachwoodu ve státě Ohio a provozuje přes 40 výrobních závodů v Severní a Jižní Americe, Evropě a Asii. Více informací najdete na adrese http://www.aleris.com.

Společnost Aleris nemá podle Securities Act (Zákona o cenných papírech) z roku 1933, ve znění pozdějších předpisů, Securities Exchange Act z roku 1934, ve znění pozdějších předpisů, ani podle jiných zákonů žádnou povinnost zveřejňovat finanční nebo jiné údaje týkající se jejího podnikání. Společnost Aleris může občas zveřejnit některé údaje dle svého uvážení. Společnost Aleris může rovněž dle svého uvážení rozhodnout, že žádné informace nezveřejní, a to bez ohledu na předchozí sdělení nebo jakékoli jiné předchozí zveřejnění.

Údaje uvedené v této tiskové zprávě jsou podle přesvědčení společnosti Aleris přesné k datu vydání této zprávy. Společnost Aleris výslovně odmítá jakoukoli povinnost aktualizovat informace obsažené v této tiskové zprávě. Osoby zapojené do jakýchkoli transakcí se společností Aleris nebo s jejími cennými papíry jsou upozorněny, že mohou existovat další závažné informace týkající se společnosti Aleris, které nejsou veřejně dostupné.

(Logo: http://photos.prnewswire.com/prnh/20050504/CLW056LOGO)

(Logo: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/20050504/CLW056LOGO)

Zdroj: Aleris International, Inc.

Kontakt:

Kristen Bihary

Aleris

Tel: 1-216-910-3664

nebo

Ben Morgan nebo Bob Chen

APCO Worldwide

Tel: 86-21-5298-4668

Klíčová slova USA-Čína-průmysl-Aleris International, Inc.

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.