Budík aXbo se představuje ve dvou nových barevných variantách. Vstávejte vesele se svěžími letními barvami!

Vstávání s revolučním budíkem aXbo, který sleduje spánkové fáze, je nyní nejen příjemné, ale také trendy. Rakouský výrobce se na základě mnoha dotazů od zákazníků rozhodl uvést na trh nová barevná provedení budíku aXbo - růžové a červené. Dobrou zprávou pro všechny stávající majitele budíku je chystaná novinka a tou je možnost koupě a výměny barevných krytů jimi samotnými.

Vzbuďte se ve správný okamžik a vstávejte v pohodě! Díky hektickému způsobu života a stále vyšším nárokům v zaměstnání či ve škole často dochází k posunutí biorytmů a narušení vnitřní rovnováhy člověka. Ranní probouzení pak bývá velmi obtížné. S budíkem aXbo je vstávání jiné, protože nebudí z hluboké spánkové fáze. Díky jedinečné technologii vyhledá optimální okamžik probuzení a vstávání je tak mnohem jednodušší. Boris Eis, vynálezce budíku aXbo, vysvětluje: "Vědecké studie prokázaly, že to v jaké spánkové fázi jsme probuzeni, přímo ovlivní, jak se ráno cítíme."Revoluční systém buzení rozpozná spánkové fáze a na základě fyzických pohybů určí vhodný okamžik probuzení. Vstávání je tak snadné, příjemné a celý den je naplno prožitý již od rána.

Každý člověk prochází v noci několika cykly spánku, v cyklech se opakují spánkové fáze a každá z nich je charakteristická určitou tělesnou aktivitou. Během spánku jsou tělesné pohyby snímány pomocí pohybového senzoru v měkkém froté náramku, který přenáší potřebné informace bezdrátově do budíku. aXbo pak určí ideální čas probuzení. Stejně důležitý jako zdravý spánek je správný moment probuzení a právě ten zaručí pohodové vstávání.

aXbo nabízí svým uživatelům také další funkce a užitečné doplňky, více naleznete na http://www.mojeaxbo.cz

Výhradní distributor aXbo ČR vstoupil na trh s rakouským produktem v březnu 2008. Budík aXbo byl představen na veletrzích, společenských akcích a v médiích. V prosinci 2008 a v srpnu 2009 proběhly úspěšné charitativní aukce ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové. V říjnu 2009 byla představena nová verze budíku aXbo Single a nastaveny distribuční kanály. Kromě rozšíření a podpory autorizovaných prodejců, nadále probíhá úzká spolupráce s firmou infactory innovations & trade gmbh, která produkt vyrábí.

Kontakt:

Anna Čemusová

aXbo ČR

marketing@mojeaxbo.cz

tel.: +420 732 736 132

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici v databázi ČTK Protext - foto a na internetu na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-trh-zdraví-spánek-firmy-aXbo ČR

Oblast
Pardubický (pu)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.