Simutech jmenuje D. Stewarta viceprezidentem pro Evropu

Společnost Simutech s radostí sděluje, že přijala Davida Stewarta do funkce viceprezidenta evropských operací. Stewart bude odpovědný za všechny činnosti Simutechu v Evropě včetně prodeje, marketingu a aplikačního inženýrství. Simutech je průkopnickou společností, která vyvíjí vyspělá řešení pro tvorbu prototypů tzv. systémových čipů (System-on-Chip, SoC) a umožňuje vysoce výkonné vyhodnocování zpracování informací (IP), souběžný vývoj hardwaru a softwaru a ověřování SoC.

"Simutech považuje Evropu za jasného vůdce v zavádění architektur na bázi sběrnic a metod návrhů SoC na bázi platforem," uvedl Jim Morris, výkonný ředitel společnosti Simutech. "Davidovy zkušenosti z navrhování složitých integrovaných obvodů (IC) a jeho nedávná praxe ve středisku Cadence SoC Design Centre ve Skotsku jsou pro něj jedinečnou kvalifikací pro rozvoj našeho podnikání v Evropě."

Kvůli složitosti ověřování hardwarových a softwarových systémových čipů a problémům s vyhodnocováním a validací IP se navrhování prototypů SoC dostává do popředí zájmu. RAVE Prototyper(TM) společnosti Simutech je prvním produktem, které nabízí skutečnou verifikaci na bázi IP s otevřenou architekturou, která zvyšuje efektivitu nejnovějšího vývoje u modelů na bázi křemíku, jader velkých hradlových polí programovatelných uživatelem (FPGA) a urychluje přechod odvětví na navrhování SoC na bázi sběrnic a platforem. Také zvyšuje efektivitu dosavadních investic zákazníků do HDL a a vývoje softwaru. RAVE Prototyper je patentovaný rychle překonfigurovatelný systém, který může být použit v celém procesu vývoje SoC a který umožňuje souběžně vyvíjet, vyhodnocovat a ověřovat architekturu, hardware a zabudovaný software, přičemž toto všechno výrazně zkracuje cyklus navrhování.

"V souvislosti s tím, jak zákazníci přecházejí od pouze logických obvodů k SoC, jediným řešením je přejít na architekturu platformy na bázi sběrnice. Aby se tento přechod podpořil, existuje naléhavá potřeba nákladově efektivního a architektonicky kompatibilního řešení pro verifikaci, které bude splňovat požadavky jak hardwarových, tak softwarových týmů," dodal Stewart. "S novým systémem RAVE Prototyper společnosti Simutech a unikátním produktem CoreBoard(TM) budeme schopni sjednotit veškeré prvky verifikace složitého procesu vývoje SoC v rámci jediného prostředí."

Stewart strávil více než 17 let v elektronickém průmyslu v odvětví polovodičů a EDA. Předtím než nastoupil do Simutechu byl Stewart ředitelem podnikatelského rozvoje ve středisku SoC Design Centre společnosti Cadence Design Systems ve Skotsku. Jako zakládající člen SoC Design Centre pomáhal Stewart definovat a realizovat strategii návrhářských služeb na bázi platforem společnosti Cadence a vedl komerční zavádění návrhářských služeb Cadence na bázi jader. Předtím byl Stewart odpovědný za evropskou skupinu návrhářských služeb v rámci Alta Group společnosti Cadence a byl evropským technickým ředitelem společnosti Redwood Design Automation. Ještě dříve byl vedoucím návrhářského střediska ASI u společnosti LSI Logic, inženýr aplikací ASIC u společnosti NEC Electronics a inženýr návrhů IC u společnosti National Semiconductor. Stewart má titul BSEE z University of Strathclyde ve Skotsku.

O společnosti Simutech

Simutech poskytuje řešení pro vyhodnocování IP, společný vývoj hardwaru a softwaru a kompletní ověřování SoC předním společnostem vyrábějícím elektronické společnosti, polovodiče a systémy pro zpracování informací. Společnost si klade za cíl poskytovat SoC návrhářům s cyklem vývoje SoC kratším než tři měsíce. Simutech je také sponzorem výročního summitu System-on- Chip Summit(TM), elitního setkání manažerů z oblasti IP, EDA a elektronického průmyslu, na kterém hovoří o nových přístupech k návrhům čipů. Sídlo společnosti je na adrese 1499 S.E. Tech Center Place, Suite 260, Vancouver ve státě Washington, 98683. Více informací najdete na adrese www.simutech.com nebo zavolejte na číslo 360-260-1000.

POZNÁMKA: Simutech, logo Simutech, RAVE Prototyper, CoreBoard a System-on-Chip Summit jsou ochranné známky společnosti Simutech, LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou vlastnictvím jejich příslušných majitelů.

ots Original Text Service: Simutech

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Leslie Cumming, Cain Communications Tel: (001) 503- 274-2604 nebo leslie- cumming@caincomm.com za Simutech nebo David Stewart, Simutech v Británii, tel.: +44-141-337-6366 nebo David.Stewart@simutech.com

Web site: http://www.simutech.com

Klíčová slova PROTEXT-Simutech

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.