Asociace.BIZ se otevřela specializovaným agenturám

Vstup do Asociace dodavatelů internetových řešení je od března 2010 snazší.

Asociace.BIZ zrušila požadavek na komplexnost portfolia nabízených služeb svých členských agentur a zavedla nová pravidla členství.

Sdružení se tak nově otevřelo např. digitálním divizím komunikačních agentur, softwarovým firmám a konzultačním společnostem, které pomáhají využívat internet a nová média v podnikání.

Cílem tohoto kroku je, aby Asociace.BIZ více reflektovala potřeby zadavatelů ze segmentu velkých společností. Ti často využívají asociaci jako poradce a záruku kvality při výběru vhodných dodavatelů. Úzce specializované agentury přitom ve sdružení až doposud chyběly.

Asociace.BIZ nyní sdružuje 13 společností, které ročně vytvoří řešení založená na internetových technologiích v hodnotě 700 mil. Kč (odhad za rok 2009).

Členství v Asociaci.BIZ přináší agenturám např. možnost podílet se na rozvoji soutěže Internet Effectiveness Awards, přednášet na konferencích, vydávat společné odborné publikace, pořádat workshopy, spolupracovat na projektech v rámci členských agentur, používat kredit a prestiž značky Asociace.BIZ ve výběrových řízeních a v neposlední řadě využívat společné služby, jako jsou např. monitoringy tisku či veřejných zakázek.

Kontakt:

Václav Šourek

Výkonný ředitel, Asociace.BIZ

Tel.: +420 732 728 077

E-mail: vaclav.sourek@asociace.biz

Web: http://www.asociace.biz

Klíčová slova ČR-internet-firmy-Asociace.BIZ

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.