Atotech rozšiřuje své aktivity v České republice a na Slovensku

Společnost Atotech (člen skupiny TOTAL GROUP) - největší světový dodavatel v oboru povrchových úprav, úspěšně navazuje na regionální akvizici v České republice a investičně rozvíjí svou filiálku v Jablonci nad Nisou spolu se související lokací v Banské Bystrici.

Atotech dodává celosvětově zařízení a komplexní systémy pro ucelené spektrum funkčních a dekorativních povrchových úprav, výrobu plošných spojů a polovodičů.

V souladu s globální strategií se regionální Atotech CZ profiluje jako dodavatel s největším profesionálním servisem v daném segmentu trhu. Zákaznickým spektrem firmy jsou z největší části dodavatelé pro automobilový, strojírenský, stavební nebo elektrotechnický průmysl.

Dobrou zprávou je, že i přes nelichotivou regionální ekonomickou situaci v průmyslu se evropská centrála rozhodla pokračovat v rozšiřování vývoje a servisní podpory pro český a slovenský trh.

"Našim zákazníkům přinášíme know-how v podobě komplexních technologií co nejšetrnějších k životnímu prostředí, jen tak jsme schopni se společně připravit na budoucnost" řekl generální ředitel Atotech CZ pan Klaus Dieter Bünning

KONTAKT:

Atotech CZ, a.s.

Dvorská 9

466 01 Jablonec nad Nisou

Michal Kudrnáč

Business Manager DET

Sales Manager GMF

michal.kudrnac@atotech.com

http://www.atotech.cz

http://www.atotech.com

Klíčová slova ČR-stroje-automobilová-průmysl-stavby-Atotech

Oblast
Liberecký (li)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.