Nová edice aXbo Single - už nemusíte vstávat sami!

Myslíme i na ty, kteří žijí sami a užívají si to, že jsou single. Rakouský výrobce aXbo představil speciální edici budíku v novém vzhledu a s novými zvuky. aXbo Single sleduje fáze spánku a dopřeje tak ranní pohodu také těm, kteří jsou zvyklí vstávat sami. Singles mívají většinou nepravidelný režim dne, často zůstávají vzhůru dlouho do noci a ve dne spí, což nepříznivě ovlivňuje jejich spánkové biorytmy a zdravotní stav. Po několika takových nocích je probuzení drnčícím budíkem opravdu nemilosrdné a vstávání se stává utrpením. Řešení přináší budík aXbo, který sleduje spánkovou aktivitu pomocí senzoru umístěného v náramku.

Analýzou pohybů v průběhu spánku za pomocí speciálního algoritmu aXbo zjistí optimální okamžik probuzení - a to ten, kdy je člověk již téměř bdělý. Výsledek: příjemné vstávání bez pocitu únavy a zaručeně dobrý start do nového dne.

Nová edice budíku aXbo "aXbo Single" využívající patentovanou technologii je nyní dostupná v limitované sérii 2000 kusů a to od poloviny října 2009. Přichází s novým vzhledem v lesklé černé barvě a s novými zvuky, které je možné do budíku jednoduše nahrát pomocí přiloženého USB kabelu. Pokud se majitel budíku aXbo Single rozhodne nebýt "single", nemusí se svého digitálního miláčka vzdávat, stačí budík doplnit o druhý senzor pro další osobu.

Co všechno ví aXbo o Vašem spánku?

Bez zpětné vazby od partnera zůstává pro mnoho lidí spousta věcí záhadou - například, jak často se člověk hýbe v průběhu spánku. aXbo je více než jen obyčejný budík, díky speciálně vyvinutému programu "aXbo Research" může každý analyzovat a zkoumat svůj spánek. Pohybový senzor umístěný v měkkém froté náramku přenáší potřebná data do budíku, odkud je lze odeslat do počítače a následně je možné sledovat a porovnávat průběh spánkové aktivity v grafickém zobrazení. Kromě analýzy spánkových cyklů je možné zjistit, jak dlouho trvá fáze usínání, jak dlouho trval samotný spánek - jeho jednotlivé fáze (hluboká, lehká, REM) a také přesný čas probuzení.

aXbo Single je možné zakoupit online na http://www.mojeaxbo.cz a to od 15. října 2009, stejně tak jej nabízejí autorizovaní distributoři budíku aXbo.

Kontakt:

Anna Čemusová

marketing&PR

aXbo ČR

+420 732 736 132

e-mail: marketing@mojeaxbo.cz

http://www.mojeaxbo.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-trh-zdraví-spánek-firmy-aXbo ČR

Oblast
Pardubický (pu)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.