Nová unikátní služba na trhu satelitní TV od CS Link

CS Link přidává programy a mění strukturu předplatného, volitelnou kombinaci MÝCH 6 nenajdete u žádného jiného operátora v Evropě

S platností od 15. září přepracovala společnost CS Link, jedna z nejvýznamnějších českých satelitních televizí, od základu svou nabídku placené TV. Ke stejnému dni v nabídce CS Linku přibylo dalších osm atraktivních televizních stanic: Sport1, Sport2, Disney Channel (Jetix), National Geographic Channel, National Geographic Wild, HBO2, Cinemax a AXN Crime.

Největší změna se však udála v programové struktuře. Hlavním tahákem jistě bude nabídka s názvem MÝCH 6, která divákům umožňuje sestavit si vlastní programovou kombinaci podle svého gusta. Zákazník si tak může vybrat a platit pouze za ty stanice, které skutečně sleduje. Nemusí již platit za univerzální programové balíky, respektive za jejich části, o které nestojí, tak jako u ostatních poskytovatelů placené televize

"Věřím, že éra základních, tj. podmíněných balíků je u konce. Lidé si chtějí vybírat, když za to platí. CS Link jako jediná evropská satelitní televize nabízí vedle standardně dodávaných neplacených televizních kanálů jedinečnou službu Mých 6," uvádí Daniel Klička, ředitel společnosti Media Vision, která je provozovatelem satelitní televize CS Link, a dodává: "Jsme rádi, že jsme na český trh uvedli tuto unikátní službu. Zároveň jsme přepracovali jednotlivé programové kombinace tak, aby co nejlépe vyhovovaly každému divákovi - dle žánrů."

V nové struktuře se kromě již zmíněné nabídky MÝCH 6 nacházejí také programové kombinace MIX, SPORT a DOKUMENT. Ty jsou tematickým výběrem z "velkého" balíčku TOTAL a jsou určeny všem, kteří vědí, že dvacet televizních kanálů balíčku TOTAL nevyužijí. Filmoví fanoušci ocení dvě samostatné filmové programové nabídky, konkrétně FILM (HBO, HBO2 a Cinemax) a FILMBOX (FILMBOX a FILMBOX EXTRA).

Více informací naleznete na stránkách: http://www.cslink.cz

O společnosti

Media Vison s.r.o. je provozovatelem

československé digitální satelitní televize CS Link. Poskytuje karty pro příjem českých a slovenských neplacených TV programů a bohatou nabídku placené televize. Signál je šířen ze satelitu Astra v 100% digitální kvalitě a pokrývá celé území České a Slovenské republiky. Platforma má dlouholetou tradici - vznikla v roce 1996. V současné době eviduje více než 370 000 aktivních karet.

Kontakt:

Michaela Baierová

Media Vision s.r.o.

e-mail: mbaierova@mediavision.cz

http://www.cslink.cz

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici v databázi ČTK Protext - foto a na internetu na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-média-televize-firmy-PRAM Consulting

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.