MISTROVSTVÍ SVĚTA VE HŘE MONOPOLY - FINÁLE V LAS VEGAS! 20. - 22. října 2009

V Las Vegas se bude konat 13. mistrovství světa ve hře Monopoly, dva dny dramatických a inspirujících her mezinárodních soupeřů. Jen hra Monopoly dokáže přivést šampióny z více než 40 zemí, aby se utkali na této vzrušující akci.

Na mistrovství světa ve hře Monopoly se objeví soutěžící, kteří vědí, že úspěch ve hře spočívá v umění dražby a chytrém vyjednávání… ve spojení s kapkou štěstí!

V České republice se letos poprvé pod záštitou společnosti Hasbro uskutečnil turnaj ve hře Monopoly. Během března se mohli příznivci této celosvětově nejprodávanější finanční deskové hry utkat ve třech semifinálových kolech, která se konala v Brně, Ostravě a Praze.

Českou republiku bude v Las Vegas reprezentovat vítězka celorepublikového finále, 21letá Pavla Kremserová, "hráčka s přezdívkou MR. HAT".

Finále se bude hrát na herním plánu standardní americké verze standardních Monopolů s použitím rychlé kostky.

Nově přidaná rychlokostka zvyšuje tempo hry, takže ji lze většinou dohrát do hodiny. Informace o turnaji v Las Vegas můžete sledovat na stránkách http://www.monopoly.com.

Monopoly jsou celosvětově nejoblíbenější stolní hrou. Od roku 1935 se prodalo více než 250 milion kusů v 106 zemích a 40 jazykových mutacích. Na trh bylo uvedeno více než 200 různých verzí hry, ale klasická verze zůstává stále nejoblíbenější. Od původního návrhu Charlese Darrowa se liší minimálně.

Kontaktní osoba:

Anna Böttgerová, marketing manager,

tel: 739 651 956, email:anna.boettgerova@hasbro.co.uk

Klíčová slova ČR-zábava-hry-firmy-Affair advertising

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.