Budík aXbo pro děti - pro všechny, kterým se nechce ráno z postele

Časné vstávání je problémem mnoha dětí. Je to většinou způsobeno jejich odlišnými spánkovými rytmy, avšak často bývají tyto potíže přisuzovány nedostatku spánku. Na rozdíl od dospělých mají děti většinou nejhlubší spánek v ranních hodinách. Pokud je ráno těžké dítě vzbudit, je to nejspíše způsobeno tím, že je vzbuzené ve špatný okamžik. Vědci mají vysvětlení: "Ráno mají děti hlubší spánkové fáze než dospělí. Díky tomuto jevu se zvyšuje šance, že klasickým budíkem budou vzbuzené v nesprávný okamžik," tvrdí renomovaný německý badatel Prof. Dr. Christoph Randler z Heidelbergské univerzity.

Okamžik probuzení je rozhodující pro dospělé a ještě více pro děti, které potřebují začít školní den s pocitem, že si dostatečně odpočinuly. aXbo sleduje vlastní spánkové fáze dětí a v souladu s nimi je jemně vzbudí v okamžiku, kdy jsou již téměř bdělé. Díky menším náramkům v různém barevném provedení, které jsou určeny pro nejmenší, můžou děti nosit aXbo senzory pohodlně. S budíkem aXbo nebudou děti probuzeny z hluboké fáze spánku, a mohou tak začít den svěží a plné elánu. Školní rána se blíží a i ta přeci mohou být příjemná!

Více informací naleznete na http://www.mojeaxbo.cz.

"S představením náramků pro děti jsme připravili internetovou charitativní aukci na pomoc opuštěným a znevýhodněným dětem ve spolupráci s aukčním portálem Aukro.cz a Nadací Terezy Maxové dětem. Ve dnech 17. - 24. 8. 2009 bude každý moci dražit budík aXbo ve speciální designové edici ´Cotton Candy´ včetně zmíněných dětských náramků. V souvislosti s touto dobročinnou aukcí jsme připravili také výhodnou nabídku - a to dětské náramky k budíku aXbo zdarma," říká Milan Švec, ředitel výhradního zastoupení pro Českou republiku.

Výhradní distributor aXbo ČR vstoupil na český trh s rakouským produktem v březnu 2008. aXbo byl představen na veletrzích, společenských akcích a prezentován v tištěných magazínech. V roce 2009 se aXbo ČR soustředí na rozšíření distribučních kanálů a nadále úzce spolupracuje s rakouskou firmou infactory innovations & trade gmbh, která produkt vyrábí.

Kontakt:

Anna Čemusová

aXbo ČR

e-mail:

marketing@mojeaxbo.cz

http://www.mojeaxbo.cz

tel.: +420 732 736 132

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici v databázi ČTK Protext - foto a na internetu na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-zdraví-společnost-děti-firmy-aXbo ČR

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.