ACTIVE 24 s novou homepage a kampaní

Společnost ACTIVE 24 spustila novou podobu úvodní stránky své webové prezentace active24.cz. Jednodušší orientace, modernější design, větší interaktivita, přímý přístup do blogu či Twitteru… Po načtení stránky by měl zájemce o služby firmy ACTIVE 24 poměrně rychle najít vhodné řešení, ať už jde o tvorbu webových stránek, webhosting nebo registraci domén.

Stránka byla navržena tak, aby zjednodušila a současně zrychlila návštěvníkům orientaci v nabídce hostingových a doménových služeb - přesně jak si přáli sami zákazníci. Příchozí na homepage ocení v horní části stránky rychlý přístup do Zákaznického centra, partnerského i dealerského portálu a e-mailových schránek, kde mohou spravovat existující služby. V pravém sloupci jsou pak přehledně zobrazeny poslední novinky z firemního blogu, Twitteru a obchodního centra Vltava2000.

Spodní lišta v inverzním barevném provedení stručně shrnuje obsah webu active24.cz a umožňuje snadnou navigaci na požadovanou stránku, zároveň zprostředkovává rychlý kontakt se zákaznickou podporou 24/7.

"Při redesignu úvodní stránky byl hlavní důraz kladen na jednoduchost použití, jasná informační sdělení a snadnou možnost interakce se stránkou. Uživatel by měl mít z práce s webovou stránkou active24.cz mnohem lepší tzv. uživatelský prožitek ve srovnání s předchozí verzí webu," říká ke spuštění nové homepage František Grunt, marketingový manažer ACTIVE 24.

Zároveň se spuštěním nové homepage byla spuštěna i kampaň na podporu prodeje webhostingu a domén s ústředním motivem "Svět se přesunul na internet, přesuňte se také". Koncept, který zvýrazňuje důležitost internetu v současném světě a upozorňuje na fakt, že kdo není na internetu, jako by nebyl, vznikl v dílně komunikační agentury ABOXS Communications.

"Jako podporu pro vytvoření konceptu jsme si pomohli myšlenkou: internet dnes není virtuální realita, ale realita přesunutá na internet. Samotný koncept již byl založen na této myšlence, tedy, že každý kdo chce v dnešním světě existovat, měl by se přesunout na Internet, tzn. mít internetové stránky. Z toho už vycházelo hlavní sdělení a to, že vybavení na cestu na internet poskytuje Active 24 - domény a hosting," dodává ke kampani Martin Lidický, ředitel ABOXS.

ACTIVE 24, s.r.o. - přední český registrátor domén a poskytovatel webhostingových služeb. Společnost se zaměřuje na malé a střední podniky i jednotlivce, kterým nabízí kompletní internetová řešení (http://www.active24.cz. Zároveň provozuje jedno z největších virtuálních obchodních center - Vltava2000 (http://www.vltava2000.cz. Společnost ACTIVE 24, s.r.o., je součástí skupiny Active 24 ASA, celoevropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v norském Oslu a pobočkami v 15 evropských zemích. Od roku 2006 je stoprocentním vlastníkem skupiny Active 24 norská společnost Mamut.

Kontaktní osoba: Jana Šilpochová, tel.: 234 262 045

Klíčová slova ČR-Norsko-internet-služby-trh-domény-firmy-ACTIVE 24

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.