Jak zdarma posílat SMS zprávy, stahovat hry, tapety, melodie, loga nebo kliparty do mobilů? Jen za přijímání reklamních emailů!

Česká společnost Admass Direct Marketing, která již osmým rokem poskytuje služby v oblasti přímé reklamy, vyplácí peníze za přijímání reklamních emailů.

Na stránkách http://www.emailing.cz/ se zaregistrovalo již přes 110.000 lidí nejen za účelem přijímání reklamních emailů, ale i získávání zajímavých nabídek nebo informací o konaných akcích, slevách apod.

Přijímání emailů za finanční odměnu společnost aktuálně zatraktivnila novinkou, která je k dispozici všem zaregistrovaným respondentům.

Své služby rozšířila o mobilní obsah a členové systému Emailing.cz tak mají možnost čerpat další formu odměn za přijímání reklamních emailů. Mohou si zdarma posílat SMS zprávy, stahovat hry, tapety, melodie, loga, zvuky, schémata nebo kliparty do mobilů.

Bude tato novinka společnosti Admass Direct Marketing motivovat další uživatele Internetu k přijímání reklamy?

V SMSkování Češi lámou rekordy, tak proč ne i v přijímání placených reklamních emailů?

Kontakt:

Jaroslav Švarc

jednatel společnosti

tel.: +420 283 930 951

fax: +420 283 930 952

e-mail: admass@admass.cz

http://www.emailing.cz/

http://www.admass.cz/

Klíčová slova ČR-internet-reklama-firmy-Admass Direct Marketing-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.